Любов по-американськи

від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Любов по-американськи"?

1. Дізнатися абсолютно несподівані способи спокуси.
2. Отримати заряд позитивних емоцій і зануритися в романтичний сюжет постановки.
3. Стати на крок ближче до розуміння любові по-американськи.

Запрошуємо вас на легку і захоплюючу виставу «Любов по-американськи». Море яскравих вражень - забезпечені!

Хто з нас не бував в стані таємної закоханості? Питання риторичне. Так ось ця постановка прекрасно розпише, як же можна поступити в разі, коли бажання завоювати серце коханої - сильніше всіх. Як приклад представляємо відважну і вигадливу красуню Доллі.

«Любов по-американськи» - це непередбачуваний сюжет, багато доброго гумору і, звичайно ж, романтики. Почуття - справа серйозна, але цей факт аж ніяк не «обтяжує» спектакль філософськими постулатами.

Приходьте, вам обов'язково сподобається і після закінчення просто не захочеться йти.

До зустрічі!

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати