Любов за викликом або Вареники зі стриптизом

21 вересня 2019, Сб. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Любов за викликом, або Вареники зі стриптизом»?

1. Назва говорить сама за себе: буде цікаво, весело та запам'ятається надовго.
2. Історія, яка сталася з героями п'єси, вже точно нікого не залишить байдужим.
3. Фінал вистави здивує і викличе бурю емоцій.

Київський театр «Браво» представляє ефектну комедію «Любов за викликом, або Вареники зі стриптизом». Інтригуюча назва, динамічний сюжет і несподіваний фінал – ось головні причини подивитися постановку. Приходьте!

Що пов'язує продажну любов, вареники і стриптиз? Виявляється, є «ниточки». Їх чітко промалювали творці вистави та драматург Олександр Мардань у своїй п'єсі «Дочки-матері», яка і лягла в основу театральної постановки.

До вашої уваги – історія, яка, без сумніву, могла трапитися в будь-який час у будь-якому місці земної кулі. Як то кажуть, картина маслом: двоє жінок, що надають сумнівні втіхи розбещеному чоловікові, так розстаралися, що випадково придушили клієнта... А може, не випадково. І хто він такий: любитель «полунички» або позбавлена любові жертва самотності? А чи точно він помер?

Але історія чоловіка – другорядна. Набагато яскравіше змальовані долі героїнь, які прибули до великого міста з прагненням досягти якихось своїх висот, і стали засобом для втамування плотських утіх...

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко.
Чекаємо на вас!