Любов з прицілом!?.

20 листопада 2018, Вт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто на спектакль "Любов з прицілом"?

1. Легка, фривольна, запальна постановка.
2. Можна дізнатися багато простих мудростей.
3. Подивитися сумну притчу з елементами абсурду.

Хочете побачити кондом-ревю для дорослих? Так-так, ви прочитали все правильно. "Любов з прицілом" або "Торговці гумою" - гостра і пікантна постановка. Але авторська різкість і прямота тільки підкреслюють приховані смисли.

Майже всім людям нелегко поєднувати піднесені прагнення душі і реальне життя. І щирі пориви почуттів часто розбиваються об кам'яну холодність "нападів практичності". Хоча коли все складно і нерозв'язною, на допомогу завжди приходять гумор і іронічний погляд на те, що відбувається.

Саме про це одночасно сумна і смішна комедія "Кохання з прицілом". Головні герої - аптекарка Белла Берло і її кавалери. Всі вони живуть під гнітом своїх ілюзій, звичок, фобій, відмінних правил і законів. Фатально проносяться, не помічаючи сенсу життя, відмовляються з носорожий завзятістю від щастя, наступають з тупою методичністю на ті ж граблі, перетворюючи їх на фетиш. Це сильна постановка про складнощі життя.

У виставі піднімаються проблеми, про які ми боїмося зізнатися навіть самим собі. Приходьте на "Любов з прицілом" за мішком мудрості і порцією сміху!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 10 березня 19:00, Нд Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 100 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 10 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати