Любов з прицілом!?.

20 листопада 2018, Вт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто на спектакль "Любов з прицілом"?

1. Легка, фривольна, запальна постановка.
2. Можна дізнатися багато простих мудростей.
3. Подивитися сумну притчу з елементами абсурду.

Хочете побачити кондом-ревю для дорослих? Так-так, ви прочитали все правильно. "Любов з прицілом" або "Торговці гумою" - гостра і пікантна постановка. Але авторська різкість і прямота тільки підкреслюють приховані смисли.

Майже всім людям нелегко поєднувати піднесені прагнення душі і реальне життя. І щирі пориви почуттів часто розбиваються об кам'яну холодність "нападів практичності". Хоча коли все складно і нерозв'язною, на допомогу завжди приходять гумор і іронічний погляд на те, що відбувається.

Саме про це одночасно сумна і смішна комедія "Кохання з прицілом". Головні герої - аптекарка Белла Берло і її кавалери. Всі вони живуть під гнітом своїх ілюзій, звичок, фобій, відмінних правил і законів. Фатально проносяться, не помічаючи сенсу життя, відмовляються з носорожий завзятістю від щастя, наступають з тупою методичністю на ті ж граблі, перетворюючи їх на фетиш. Це сильна постановка про складнощі життя.

У виставі піднімаються проблеми, про які ми боїмося зізнатися навіть самим собі. Приходьте на "Любов з прицілом" за мішком мудрості і порцією сміху!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати