Любов з прицілом!?.

10 січня 2019, Чт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто на спектакль "Любов з прицілом"?

1. Легка, фривольна, запальна постановка.
2. Можна дізнатися багато простих мудростей.
3. Подивитися сумну притчу з елементами абсурду.

Хочете побачити кондом-ревю для дорослих? Так-так, ви прочитали все правильно. "Любов з прицілом" або "Торговці гумою" - гостра і пікантна постановка. Але авторська різкість і прямота тільки підкреслюють приховані смисли.

Майже всім людям нелегко поєднувати піднесені прагнення душі і реальне життя. І щирі пориви почуттів часто розбиваються об кам'яну холодність "нападів практичності". Хоча коли все складно і нерозв'язною, на допомогу завжди приходять гумор і іронічний погляд на те, що відбувається.

Саме про це одночасно сумна і смішна комедія "Кохання з прицілом". Головні герої - аптекарка Белла Берло і її кавалери. Всі вони живуть під гнітом своїх ілюзій, звичок, фобій, відмінних правил і законів. Фатально проносяться, не помічаючи сенсу життя, відмовляються з носорожий завзятістю від щастя, наступають з тупою методичністю на ті ж граблі, перетворюючи їх на фетиш. Це сильна постановка про складнощі життя.

У виставі піднімаються проблеми, про які ми боїмося зізнатися навіть самим собі. Приходьте на "Любов з прицілом" за мішком мудрості і порцією сміху!

.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати брехуха брехуха 4 Події брехуха 22.03 - 11.04.2019