Любов з прицілом!?.

10 січня 2019, Чт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто на спектакль "Любов з прицілом"?

1. Легка, фривольна, запальна постановка.
2. Можна дізнатися багато простих мудростей.
3. Подивитися сумну притчу з елементами абсурду.

Хочете побачити кондом-ревю для дорослих? Так-так, ви прочитали все правильно. "Любов з прицілом" або "Торговці гумою" - гостра і пікантна постановка. Але авторська різкість і прямота тільки підкреслюють приховані смисли.

Майже всім людям нелегко поєднувати піднесені прагнення душі і реальне життя. І щирі пориви почуттів часто розбиваються об кам'яну холодність "нападів практичності". Хоча коли все складно і нерозв'язною, на допомогу завжди приходять гумор і іронічний погляд на те, що відбувається.

Саме про це одночасно сумна і смішна комедія "Кохання з прицілом". Головні герої - аптекарка Белла Берло і її кавалери. Всі вони живуть під гнітом своїх ілюзій, звичок, фобій, відмінних правил і законів. Фатально проносяться, не помічаючи сенсу життя, відмовляються з носорожий завзятістю від щастя, наступають з тупою методичністю на ті ж граблі, перетворюючи їх на фетиш. Це сильна постановка про складнощі життя.

У виставі піднімаються проблеми, про які ми боїмося зізнатися навіть самим собі. Приходьте на "Любов з прицілом" за мішком мудрості і порцією сміху!

.