Любов Успенська

10 листопада 2019, Нд. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Любов Успенська у Києві - фото №1 Любов Успенська у Києві
Любов Успенська у Києві - фото №2 Любов Успенська у Києві афіша

Про подiю

10 листопада в Палаці Спорту в Києві відбудеться великий сольний концерт приголомшливої Любові Успенської. Свій 65-річний ювілей співачка відсвяткує на сцені з тисячами шанувальників. Не пропустіть!

Чому варто піти на концерт Любові Успенської?

1. Повністю оновлене шоу.
2. Живий звук.
3. Зустріч з легендою та найкращою виконавицею у своєму жанрі.

Любов Успенська в Палаці Спорту

У Києві Любов Успенська представить спеціальну програму «Історія великої любові». До неї увійшли знамениті хіти співачки та композиції з останніх альбомів.

На всіх глядачів чекає великий сюрприз і виступи спеціальних гостей. Хто це буде – поки секрет. Концерт пройде за участі розширеного складу музикантів.

Нагадаємо, що в музичній скарбничці зірки міського романсу – 13 студійних альбомів, сотні яскравих концертів. Шанувальники Любові Успенської приходять на її концерти в різних куточках світу.

найКращі квитки на концерт Любові Успенської в Києві!

Ви можете придбати на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром.

Артисти

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 13 серпня 19:00, Чт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 13 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати