Любов Успенська

23 травня 2019, Чт. 19:00
Національний Палац Ніколае Сулака Кишинів, вул. О. Пушкіна, 21
від 465 грн.
від 465 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Любові Успенської?

1. Повністю оновлене Шоу
2. Живий звук
3. Легенда і найкраща виконавиця у своєму жанрі

Зірка шансону, вона улюблена мільйонами слухачок незалежно від музичних інтересів, а її пісні звучать на радіо будь-яких стилістичних напрямків. 23 травня 2019 року, на сцені Національного Палацу ім. Ніколаe Сулак відбудеться концерт неповторною Любові Успенської, на якому вона виконає всі улюблені публікою хіти і нові пісні.

Вона раз по раз дарує глядачам все нові чудові пісні, які звучать на концертах у величезних залах, наповнюючи теплом серце кожного слухача. Вона справжня, щира, як героїні всіх її пісень. На її концертах публіка занурюється в світ сучасного міського романсу. Рідкісний талант і харизма викликають завжди тільки справжні почуття, привертають справжніх музикантів, справжню публіку, гармонійно пов'язуючи все воєдино. Ось де справжній драйв від усього непідробного! Її пісні глядачі слухають з завмиранням серця, зачаровані енергетикою цієї сильної особистості.

«Кабріолет», «Карусель», «Я сама по собі» - пісні Успенської, як близькі друзі, крокують з нами по життю. Вона вміє навіть саму знайому композицію виконати так, що несподівано помічаєш інший, більш глибокий сенс і нові інтонації.

Справжня любов - ось, що дарує своїм глядачам багатогранна творча індивідуальність співачки.