любовний напій

1 березня 2020, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на оперу «Любовний напій»?

1. Побачити шедевр в сучасній інтерпретації.
2. Насолодитися вокалом талановитих артистів.
3. Сміятися, радіти і переживати за героїв.

«Любовний напій» Гаетано Доніцетті - опера в двох діях (лібретто Ф. Романі за мотивами лібрето Е. Скріба до опери «Любовне зілля»).

Неморіно - небагатий щирий хлопець, який закоханий в місцеву красуню Адіна. Але дівчина захоплена життям селебрітіз, мріючи про запаморочливу кар'єру зірки екрану. В інтернеті Адіна читає легенду про диво-еліксир любові королеви Ізольди. Кокетуючи з Неморіно, вона натякає, що, якщо юнак знайде диво-напій, то вона зверне увагу на нього.

Тим часом в містечко приїжджає ціла «армія» телевізійників, серед яких - популярний ведучий Белькоре і доктор Дулькамара. Вони рекламують унікальний бальзам-еліксир останнього. Хіба він і є жаданий любовний напій? Одночасно, вибираючи нову героїню в реаліті-шоу, телевізійники звертають увагу на красуню Адіна ...

Чим же закінчиться ця історія? Буде Адіна зіркою телеекрану чи дружиною Неморіно? А може бути, коханої Белькоре? Приходьте на оперу, щоб дізнатися, чи стане цілющим джерелом щирих почуттів справжнім любовним напоєм. Чекаємо Вас!