Любовний напій

20 жовтня 2019, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на оперу «Любовний напій»?

1. Побачити шедевр в сучасній інтерпретації.
2. Насолодитися вокалом талановитих артистів.
3. Сміятися, радіти і переживати за героїв.

«Любовний напій» Гаетано Доніцетті - опера в двох діях (лібретто Ф. Романі за мотивами лібрето Е. Скріба до опери «Любовне зілля»).

Неморіно - небагатий щирий хлопець, який закоханий в місцеву красуню Адіна. Але дівчина захоплена життям селебрітіз, мріючи про запаморочливу кар'єру зірки екрану. В інтернеті Адіна читає легенду про диво-еліксир любові королеви Ізольди. Кокетуючи з Неморіно, вона натякає, що, якщо юнак знайде диво-напій, то вона зверне увагу на нього.

Тим часом в містечко приїжджає ціла «армія» телевізійників, серед яких - популярний ведучий Белькоре і доктор Дулькамара. Вони рекламують унікальний бальзам-еліксир останнього. Хіба він і є жаданий любовний напій? Одночасно, вибираючи нову героїню в реаліті-шоу, телевізійники звертають увагу на красуню Адіна ...

Чим же закінчиться ця історія? Буде Адіна зіркою телеекрану чи дружиною Неморіно? А може бути, коханої Белькоре? Приходьте на оперу, щоб дізнатися, чи стане цілющим джерелом щирих почуттів справжнім любовним напоєм. Чекаємо Вас!

Схожі події

Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020 Собаче серце НОВА ДАТА 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Прийшов чоловік до жінки Нова дата 31 травня 19:00, Нд Прийшов чоловік до жінки Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Прийшов чоловік до жінки Вже не хочу 31 травня Прийшов чоловік до жінки Будинок Клоунів Придбати Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана подію перенесено 02 червня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Вже не хочу 02 червня Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Bel etage Придбати