Любити і вижити 16+

23 лютого 2020, Нд. 19:00
Театр «Сузір'я» Київ, вул. Ярославів Вал, 14-Б
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Прем'єра вистави, за п'єсою генія сучасної драматургії, Олександра Неволько!

Історія, яка може стати реальністю.

А Ви готові до зомбі- апокаліпсису?

Постапокаліптичний світ, населений зомбі і людьми, які ведуть відчайдушну боротьбу, за виживання. Досвідчений, загартований в боях, чоловік, йде в розвідку з юною дівчиною, відкритої для всього нового.

Що можна очікувати від ситуації, що склалася? На перший погляд очевидно, але не все так просто. Пристрасть, зброя, інтриги, зомбі, філософія, побут і романтика і найголовніше - місія з порятунку людства.

Режисер: Олена Неволько

Автор п'єси: Олександр Неволько

У ролях: Олена Бузницька, Володимир Неволько, Ярослав Неволько, Юрій Дереневскій, Тетяна Станкевич.

Тривалість вистави: 150 хвилин (з антрактом)

Російською мовою

Не нормативна лексика: Присутня обмежено

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати