Мачете. Крепче меня держи

27 жовтня 2018, Сб. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мачете?

1. Почути улюблені пісні.
2. Відчути силу думки і музики, що єднає.
3. Змінити світ на краще.

Моше Пінхас, він же Ярослав Малий, стверджує, що на концертах "Мачете" відбуваються дива. А як ще можна одночасно говорити про дуже високі, але при цьому близькі кожній людині речі? Виступи колективу - це територія без загравання, без зірковості, без вульгарності. І це вже чимало за сьогоднішніми мірками.

Усі присутні на концертах - унікальні для музикантів, адже вони усвідомлено прийшли отримати ковток свіжого, чистого повітря. А повернуться назад у світ з любов'ю, силою, мрією і енергією. На виступах "Мачете" діє об'єднуюча сила музики і думки. При цьому між аудиторією та музикантами немає відстані, немає дистанції. Вони стають одним цілим поза часом і простором. Єдине, що є, - це почуття, яке глядачі понесуть з собою і поділяться зі своїми близькими.

Моше Пінхас: "Ми віримо в те, що змінюємо цей світ на краще! І знаємо, що робимо це саме разом з вами".

До зустрічі на концерті!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 250 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018