20 червня 2019, Чт. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто на концерт "Мачете"?

1. Подумати про високі, але водночас дуже близьких кожній людині речі.
2. Відчути особливу філософію Ярослава Малого.
3. Повернутися з концерту з знову отриманими силами, мріями, вірою в себе і чистою енергією всередині.

Гурт «МАЧЕТЕ» ВПЕРШЕ презентує пісні з нового альбому в Києві !

Після весняного аншлагового концерту в столичному Жовтневому палаці гурт «МАЧЕТЕ» на численні прохання глядачів знову повертається зі спеціальною програмою лише для Києва. Запрошує вас 20 червня о 20:00 в Зелений театр.

Ви першими почуєте прем’єрний альбом виконавця, який світ побачить лише у жовтні!

Нещодавно музикант записав пісню на українській мові з робочою назвою «Карпати», яка зовсім скоро зазвучить на всіх радіостанціях. В Зеленому театрі ви почуєте її перше концертне виконання.

Будуть також хіти, які підкорили серця мільйонів прихильників!

«Крепче меня держи», «Лови момент», «Кто я без тебя», «Не расставайтесь» та багато інших.

Музиканти активно готуються до нової програми і, повірте, їм є чим вас здивувати!

«МАЧЕТЕ» - сольний проект соліста гурту TOKiO Ярослава Малого, що заявив про себе навесні 2011 року, коли в мережі з'явився кліп на трек «Ніжність». Дебютне відео не раз називали «Інтернет-феноменом» і «Відео року», а сумарна кількість переглядів на Youtube, на сьогоднішній день, перевалила за 30 мільйонів!

Назва гурту прийшла одночасно з написанням заголовного треку альбому «Любов-Мачете» - це і є маніфест сольного проекту Ярослава Малого!

Пісні, які наділені особливою філософією, придбають індивідуальний та неповторний стиль звучання під акомпанемент кращих музикантів країни!

Приходьте, та наповните своє серце любов‘ю, силою та чистою енергією!

Київ, Зелений театр, 20 червня 20:00!

Чекаємо саме на вас!

Схожі події

Різдвяний Кураж Базар 07 грудня 12:00, Сб Різдвяний Кураж Базар Київ, 19-й павільйон ВДНГ Немає квитків Різдвяний Кураж Базар Вже не хочу 07 грудня Різдвяний Кураж Базар 19-й павільйон ВДНГ Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 849 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Кожаный Олень 07 грудня 19:00, Сб Кожаный Олень Київ, ATLAS від 600 грн. Кожаный Олень Вже не хочу 07 грудня Кожаный Олень ATLAS Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 2 Події Рок балади і Віртуози Києва 7.12 - 15.12.2019