23 серпня 2018, Чт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мачете?

1. Сольний проект Моше Пинхаса, який зводить разом яскравий відеоарт і проникливі тексти
2. Новий зміст, нова енергетика
3. Міцний зв'язок з публікою

23 серпня в літньому театрі «Морвокзал» відбудеться сольний концерт популярного проекту «Мачете». Приходьте насолодитися гармонійним тандемом відеоарту та музики.

Сольний інтернет-проект Моше Пинхаса приніс автору величезну популярність завдяки яскравому поєднанню якісного звучання, шикарних відеорішень і тонких текстів. Про успіх проекту говорить той факт, що лише через кілька місяців він потрапив в номінацію премії Europe Music Awards 2011 року.

Всеосяжну популярність в інтернеті група знайшла з виходом першого кліпу «Нежность». У перший же день посилання на сторінку з кліпом облетіла тисячі людей в мережі. В Youtube і Vimeo відео набрало більше 15 млн. переглядів.

На концертах «Мачете» відбувається справжнє диво: жива музика поєднується з сучасними візуальними технологіями і створює особливий настрій. Кожна композиція супроводжується відеорядом. І концерт перетворюється в захоплюючий перегляд коротких сюжетів, пов'язаних між собою.

Моше Пінхас адресує свій проект тим, хто відкритий для почуттів і справжніх емоцій. Це люди, здатні зрозуміти, як романтика може поєднуватися з серйозним кіно.

До зустрічі!