Machine Head

6 листопада 2020, Пт. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1090 грн.
від 1090 грн.
Обрати квиток

Галерея

Machine Head у Києві - фото №1 Machine Head у Києві
Machine Head у Києві - фото №2 Machine Head у Києві афіша
Machine Head у Києві - фото №3 Machine Head у Києві квитки

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:
Концерт перенесено з 20 травня. нова дата - 6 листопада

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....

Machine Head вперше зіграють в Києві

У 1991 році Роб Флінн покинув склад групи Vio-lence після того, як колектив побився з однією з місцевих банд в Окленді. Флінн довго не сидів склавши руки та заснував свій гурт. Багато хто думає, що його назва з'явилася, завдяки пісні Deep Purple. Але Роб вибрав її просто тому, що вона круто звучить. Назва ця – Machine Head. Хлопці ще не знали, що стануть однією з культових команд у грув-металі. Вони вперше приїдуть до Києва в оригінальному складі на честь 25-річчя релізу дебютного альбому Burn My Eyes.

6 листопада, Stereo Plaza

Burn My Eyes вийшов у 1994 році і відразу став взірцевим серед усієї важкої музики того часу. Багато хто називав Machine Head не тільки вражаюче важкими в плані музики, а й у плані змісту, який вони закладали в свої пісні.

Роб Флінн у Burn My Eyes співав про все. Про бунт в Лос-Анджелесі 1992 року, коли тисячі афроамериканців вийшли на захист Родні Кінга – хлопця, якого ні за що побили білі поліцейські. Також Флінн торкався теми соціальної нерівності, психологічного насильства та політики.

Цей спектр роздумів привернув настільки широке коло слухачів, що Burn My Eyes п'ять років тримав звання найприбутковішої платівки лейблу Roadrunner. У 1999 році цю естафету перейняв дебютник кількох хлопців у масках, які назвали себе Slipknot.

Burn My Eyes розійшовся тиражем більш ніж у півмільйона дисків, сформував вірну фан-базу шанувальників та відкрив в треш-металі новий піджанр – грув-метал. Тож Machine Head сміливо можна вважати піонерами цього напрямку.

Уже в травні оригінальний склад учасників, що брали участь у записі Burn My Eyes – Роб Флінн, Логан Мейдер і Кріс Контос – зберуться, щоб зіграти Davidian, Old і інші визначні речі з альбому, який суттєво вплинув на важку музику.

"Це особливий момент. Важлива відмітка в кар'єрі. Мені зносить дах від думки, що я в справі вже 25 років і досі роблю музику. І що у мене є можливість відзначити ювілей альбому, який привів нас туди, де ми є зараз разом з Крісом і Логаном. Ми обговорювали це дуже довго, але ось настав момент влаштувати свято музики, яку ми написали разом", - Роб Флінн.