5 жовтня 2018, Пт. 20:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Mad Sin у Києві - фото №1 picture
Mad Sin у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Mad Sin?

1. Відвідати перший концерт в Україні легенд сайкобіллі сцени MAD SIN!
2. Відчути неперевершену енергетику від харизматичного лідеру гурту Kofte.
3. Скажено відірватись під драйвовий "панк-рок з контрабасом".

5 жовтня вперше легендарні Mad Sin у Києві!

Із 1987 року цей гурт дав тисячі концертів та об’їздив глобус вздовж і впоперек! І нарешті у 2018 році німецькі "психи" MAD SIN завітають до України.

Уже 30 років вони роздають жару та популяризують стиль, який називають пекельним поєднанням панку, рокабілі та класичного рокенролу. Їх імена в музичній історії разом з The Meteors, Nekromantix, Batmobile, Demented Are Go. Швидкі та шалені MAD SIN грають вибухову музичну суміш. Їх концерти люблять прихильники різних субкультур: сайкобіли, рокабіли, панки, готи, хардкорщики, хоррор-панки та... програмісти.

Один з найунікальніших гуртів psychobilly-сцени представить велике оригінальне шоу у клубі MonteRay! Меломани та фани чекали цієї події, відвідували їх виступи за кордоном та не втрачали надії на сольний концерт живої легенди в Києві! Ексцентричний вокаліст, харизматичні музиканти, незабутнє шоу та повний драйв - MAD SIN неможливо сплутати з кимось іншим! Переконайтесь у правдивості кожного слова вже цієї осені - 5 жовтня!

P.S. Дехто тут ще був тальком пересипаний, а MAD SIN вже виступали та тусили зі справніми монстрами The Exploited, The Toy Dolls, Rammstein, Motörhead.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати