мадам Батерфляй

29 червня 2019, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Мадам Батерфляй»?

1. Доторкнутися до спадщини світового рівня.
2. Глибоко пережити трагедію головної героїні.
3. Трагічне кохання - тема, яка не перестає хвилювати глядача.

Театр опери та балету представляє оперу із золотої скарбнички світової класики «Мадам Батерфляй». Ліричний твір про трагічну любов нікого не залишить байдужим.

Драма «Мадам Батерфляй» - опера Джакомо Пуччіні, створена за мотивами п'єси Давида Беласко і повісті Джона Лютера Лонга «Гейша». На японській віллі відбувається зустріч торговця і морського офіцера Пінкертона. В результаті зав'язався спору офіцер приймає рішення одружитися. Його життєва філософія зводиться до фрази «зривати квіти, де тільки можна».

На противагу егоїстові Пінкертону автор малює нам чисту, віддану коханому Чіо-Чіо-сан, прозвану Батерфляй (Метеликом). Кинута горе-чоловіком, протягом декількох років молода жінка зберігає вірність чоловікові і ростить сина.

Трагічною виявляється для Батерфляй довгоочікувана зустріч з Пінкертоном: він повертається з новою дружиною і лише для того, щоб забрати до себе дитину.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Тривалість вистави - 2 години 45 хвилин, з антрактом.
Чекаємо Вас.

Схожі події

Євгеній Онєгін 17 серпня 18:30, Сб Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 17 серпня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 18 серпня 18:30, Нд Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 18 серпня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Таємниця Макропулоса 17 серпня 18:30, Сб Таємниця Макропулоса Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Таємниця Макропулоса Вже не хочу 17 серпня Таємниця Макропулоса Театр музкомедії Придбати Єврей і Евредіка 17 серпня 19:00, Сб Єврей і Евредіка Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Єврей і Евредіка Вже не хочу 17 серпня Єврей і Евредіка Будинок Клоунів Придбати