мадам Батерфляй

29 червня 2019, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Мадам Батерфляй»?

1. Доторкнутися до спадщини світового рівня.
2. Глибоко пережити трагедію головної героїні.
3. Трагічне кохання - тема, яка не перестає хвилювати глядача.

Театр опери та балету представляє оперу із золотої скарбнички світової класики «Мадам Батерфляй». Ліричний твір про трагічну любов нікого не залишить байдужим.

Драма «Мадам Батерфляй» - опера Джакомо Пуччіні, створена за мотивами п'єси Давида Беласко і повісті Джона Лютера Лонга «Гейша». На японській віллі відбувається зустріч торговця і морського офіцера Пінкертона. В результаті зав'язався спору офіцер приймає рішення одружитися. Його життєва філософія зводиться до фрази «зривати квіти, де тільки можна».

На противагу егоїстові Пінкертону автор малює нам чисту, віддану коханому Чіо-Чіо-сан, прозвану Батерфляй (Метеликом). Кинута горе-чоловіком, протягом декількох років молода жінка зберігає вірність чоловікові і ростить сина.

Трагічною виявляється для Батерфляй довгоочікувана зустріч з Пінкертоном: він повертається з новою дружиною і лише для того, щоб забрати до себе дитину.

Диригент-постановник - заслужений артист України Ігор Чернецький.
Тривалість вистави - 2 години 45 хвилин, з антрактом.
Чекаємо Вас.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020