19 березня 2019, Вт. 20:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

Madchild у Києві - фото №1 Madchild у Києві
Madchild у Києві - фото №2 Madchild у Києві афіша
Madchild у Києві - фото №3 Madchild у Києві квитки
Madchild у Києві - фото №4 Madchild у Києві на concert.ua
Madchild у Києві - фото №5 Madchild у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт Madchild?

1. Вперше в Україні учасник та лідер легендарної групи Swollen Members – Madchild.
2. Почути наживо справжній хардкор-реп від переможця реп-батлів.
3. На його рахунку колаборації з такими артистами: Alchemist, Evidence, Everlast, Tech N9ne, Insane Clown Posse, Twiztid, Domo Genesis, Nelly Furtado та багатьма іншими.

Канадський репер Madchild вперше виступить в Україні!

Учасник та лідер легендарної групи Swollen Members – репер Madchild 19 березня дасть свій перший концерт у Києві у рамках Європейського туру на підтримку нового альбому “Demons”.

З 1996 року Madchild є учасником та лідером гурту "Swollen Members", котрі встигли випустити 9 студійних альбомів та попрацювати з такими артистами як Everlast, Tech N9ne, Nelly Furtado та багатьма іншими.

З 2009 року Madchild поглиблюється у сольну кар‘єру та бере участь у різних реп-батлах. На його рахунку 5 сольних альбомів (серед яких альбом “The Darkest Hour”, спродюсований американським продюсером Evidence), 6 ЕР, 3 мікстейпи та колаборації з Insane Clown Posse, Tech N9ne, Twiztid, Domo Genesis, Alchemist та багатьма іншими.

19 березня Madchild презентує свій 5-й студійний альбом “Demons” у MonteRay. Не пропусти!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати