24-pay-mark Created with Sketch.

Madchild

19 березня 2019, вт. 20:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

Madchild у Києві - фото №1 Madchild у Києві
Madchild у Києві - фото №2 Madchild у Києві афіша
Madchild у Києві - фото №3 Madchild у Києві квитки
Madchild у Києві - фото №4 Madchild у Києві на concert.ua
Madchild у Києві - фото №5 Madchild у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт Madchild?

1. Вперше в Україні учасник та лідер легендарної групи Swollen Members – Madchild.
2. Почути наживо справжній хардкор-реп від переможця реп-батлів.
3. На його рахунку колаборації з такими артистами: Alchemist, Evidence, Everlast, Tech N9ne, Insane Clown Posse, Twiztid, Domo Genesis, Nelly Furtado та багатьма іншими.

Канадський репер Madchild вперше виступить в Україні!

Учасник та лідер легендарної групи Swollen Members – репер Madchild 19 березня дасть свій перший концерт у Києві у рамках Європейського туру на підтримку нового альбому “Demons”.

З 1996 року Madchild є учасником та лідером гурту "Swollen Members", котрі встигли випустити 9 студійних альбомів та попрацювати з такими артистами як Everlast, Tech N9ne, Nelly Furtado та багатьма іншими.

З 2009 року Madchild поглиблюється у сольну кар‘єру та бере участь у різних реп-батлах. На його рахунку 5 сольних альбомів (серед яких альбом “The Darkest Hour”, спродюсований американським продюсером Evidence), 6 ЕР, 3 мікстейпи та колаборації з Insane Clown Posse, Tech N9ne, Twiztid, Domo Genesis, Alchemist та багатьма іншими.

19 березня Madchild презентує свій 5-й студійний альбом “Demons” у MonteRay. Не пропусти!

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати