Ми, Майдан

21 листопада 2018, Ср. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ми, Майдан"?

1. Поринути в атмосферу недавніх подій.
2. Дізнатися більше про сучасних героїв, які живуть серед нас.
3. Подивитися одну з останніх постановок театру "Колесо".

Вистава поставлена за п'єсою Надії Симчич. Це сучасна українська письменниця. Надія пише як прозові, так і драматичні твори для дітей і дорослих. Її авторські п'єси та інсценізації творів українських письменників взяті в основу вистав різних вітчизняних театрів. Неодноразовий переможець літературних конкурсів.

"Ми, Майдан" - одна з останніх постановок театру "Колесо". Як нескладно здогадатися, в основі вистави - події листопада 2013-го - лютого 2014-го. Для того, щоб написати п'єсу, Надія скрупульозно відбирала свідчення учасників подій у соціальній мережі Facebook. Тут розповіді студентів, медиків, журналістів, волонтерів тощо. Так що кожен персонаж вистави має реального прототипа. До речі, Надія Симчич досі підтримує з ними зв'язок.

П'єса входить до антології "Майдан. До і після". Твір став переможцем конкурсу "Євродрама" (Париж, Франція). Цікава і режисерська інтерпретація Народної артистки України Ірини Кліщевської. У постановці використані мультимедійні засоби.

Це буде сильно! Чекаємо на вас!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати