Майк Кауфман-Портніков. Рояль нАживо або Live piano concert

25 липня 2019, Чт. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Майк Кауфман-Портніков, "Рояль нАживо або Live piano concert»

Ви маєте бажання опинитися у затишку, у радісному спокої, в колі друзів, з якими завжди приємно зустрітися ? Саме це і станеться з вами на концерті, який присвячений саме вам, дорогі друзі!
«Рояль нАживо або Live piano concert» це і є та сама зустріч друзів. Зустрічатися мріємо частіше і кожного разу нАживо, і завжди вперше, і завжди неповторно.

В коло наших друзів буде запрошено митців XVII, XVIII, XIX і XX сторіччя. Ви відчуєте їх присутність. Вони сучасні й абсолютно реальні, як реальні наші думки, наші справжні емоції й почуття.
Для того, щоб вони завітали до нас, на сцену вийде: людина-рояль, піаніст-віртуоз, справжній митець, артист, композитор - Маестро RoyalMan Майк Кауфман-Портніков. Він грає свій світ і світ навколо. Завжди нАживо, завжди в єдиному ексклюзивному варіанті. Маестро подорожує на «машині часу», спілкується з Бахом, Чапліним, купою цікавих людей минулого і розповідає свої історії за роялем (що цікаво, не зупиняючи свою музику). У своєму ексклюзивному стилі джаз-театру. Це буде вінтаж-концерт, VintageJAZZ. Ви разом занурюєтеся в емоції: світлі, радісні, гумористичні, романтичні, ніжні, пристрасні.

Саме такий концерт буде. Віч-на-віч, прямо в серце і по секрету. Не вистава цього разу, просто політ емоцій. Цього разу буде багато пісень. Буде музика Чапліна та Еллінгтона, Баха і Моцарта. Звичайно в авторських обробках Маестро. І нові твори Майка Кауфмана-Портнікова. І презентація нового альбому, але по секрету.

Майк Кауфман-Портніков. Музикант і режисер, громадський діяч, лауреат численних міжнародних конкурсів і фестивалей. Рекордсмен України у напрямку «Мистецтво» (грав 12 годин поспіль лише гімн України у 72 варіаціях).
Пишається родинними зв’язками з засновниками українського кінематографу: Міхаїлом Кауфманом і Дзигой Вертовим. Проводить дослідницьку роботу із визначення родинного коріння видатних українців. Приймав участь у проектах сера Ендрю Лойда Уеббера. Мав сумісні проекти разом з групою «Klezmatics» (США) та оркестром ВПС США.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати