Main StandUp: Великий концерт

26 травня 2019, Нд. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Main StandUp: Великий концерт в Одесі - фото №1 Main StandUp: Великий концерт в Одесі
Main StandUp: Великий концерт в Одесі - фото №2 Main StandUp: Великий концерт в Одесі афіша
Main StandUp: Великий концерт в Одесі - фото №3 Main StandUp: Великий концерт в Одесі квитки
Main StandUp: Великий концерт в Одесі - фото №4 Main StandUp: Великий концерт в Одесі на concert.ua
Main StandUp: Великий концерт в Одесі - фото №5 Main StandUp: Великий концерт в Одесі фото
Main StandUp: Великий концерт в Одесі - фото №6 Main StandUp: Великий концерт в Одесі піти

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ЙТИ НА ВЕЛИКИЙ STANDUP КОНЦЕРТ ВІД MAIN STAND UP?

1. Гостями концерту стануть резиденти Stand Up Club # 1, які вперше виступлять в Україні!

Кирило Селегей і Саша МАЛОЙ - учасники шоу "Comedy Battle" на телеканалі ТНТ, учасники проекту "Stand Up" на телеканалі Paramount Comedy та звичайно ж резиденти - "Stand Up Club №1"! Ці хлопці набирають сотні тисяч переглядів на ютубі, збирають тисячні зали, працюють з Олександром Незлобіним, Михайлом Шацем, Іваном Ургантом і телеканалом Paramount Comedy! Але тепер і у одеситів з'явилася унікальна можливість, вперше почути цих хлопців в живу!

2. Одеський стендап клуб святкує День Народження - 3 роки! Вас чекає виступ найяскравіших коміків одеського комьюніті! Учасники проектів: "Комік на мільйон" на телеканалі ICTV, "Розсміши коміка" на телеканалі 1 + 1, "Відкритий мікрофон" на ТНТ, Stand Up Battle від Павла Волі. Учасники та переможці фестивалів стендап комедії: "Інді Коміки", "ISUF", "O'Fest" "стендап фестиваль в Літньому театрі".

3. Це прекрасна можливість нарешті познайомитися з найсучаснішими жанром комедії або в черговий раз добре провести вечір і як слід посміятися.

Стендап - це емоції, які не залишать байдужим нікого!

І головне - стендап це про тебе, про мене і он про того хлопця! Це комедія заснована на реальних подіях і особистих переживаннях кожного з виступаючих!

Це будуть 2 години свіжої, чесної стендап комедії!

Не пропусти головню гомуристичну подію цієї весни.

Схожі події

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 Стендап вечір Саші Долгополова 22 листопада 20:00, Пт Стендап вечір Саші Долгополова Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Стендап вечір Саші Долгополова Вже не хочу 22 листопада Стендап вечір Саші Долгополова Будинок Кіно Придбати Лесь Подерв'янський. Презентація книги 19 вересня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Презентація книги Київ, ATLAS від 199 грн. Лесь Подерв'янський. Презентація книги Вже не хочу 19 вересня Лесь Подерв'янський. Презентація книги ATLAS Придбати Андрій Щегель. Сольний стендап. Додатковий концерт. 23 вересня 20:00, Пн Андрій Щегель. Сольний стендап. Додатковий концерт. Київ, K.POINT від 200 грн. Андрій Щегель. Сольний стендап. Додатковий концерт. Вже не хочу 23 вересня Андрій Щегель. Сольний стендап. Додатковий концерт. K.POINT Придбати