Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес

27 червня 2019, Чт. 19:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес у Києві - фото №1 Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес у Києві

Про подiю

Чому варто відвідати Майстер-клас Кирила Сміяна?

1. Для малого бізнесу, що бажає вийти на новий рівень та відпрацювати операційну діяльність.
2. Для домашніх кондитерів які мріють відкрити власну справу.
3. Детально розберемо наступні елементи кондитерської справи: продукт, ціна, місце продажу, просування, процес, люди та фізичне оточення.

Робота кондитера подібна роботі науковця-дослідника.

Тут теж важливо дотримуватися вивірених до міліграма пропорцій та температурного режиму. В інакшому випадку ваш солодкий експеримент не вдасться. Тут потрібна неймовірна точність, витримка та досвід. Саме тому на освоєння професії кондитера йдуть роки важкої праці.

Секретами та особливостями цієї професії поділиться Кирило Сміян – кондитер з багаторічним стажем, власник мережі іменних кондитерських «Сміян», засновник та голова «Всеукраїнської асоціації кондитерів», власник першого в Україні кондитерського простору. Член журі першого кондитерського шоу на 1+1 «Король десертів».

Волею випадку справа, яку Кирило задумував як хобі, стала основною і улюбленою його діяльністю. Все почалося з відкриття кондитерської, для якої він почав готувати десерти. Не бажаючи бути аматором, Кирило зайнявся самоосвітою, почав їздити переймати досвід за кордон. Він впевнений, що не зважаючи на базову освіту, можна домогтися всього. Головне – бажання постійно вдосконалюватися. Це ж стосується і споживачів. Кирило вважає, що необхідно розвивати гостей, щоб вони почали розуміти, в чому різниця смаку і якості. Для цього він організовує величезну кондитерську школу, яка щодня приймає всіх бажаючих. Зараз у Кирила 3 кондитерські, які до того ж обслуговують 15 ресторанів та 22 кав'ярні.

27 червня приходьте на майстер-клас Кирила Сміяна «Як відкрити солодкий бізнес» та дізнайтеся про:
- особливості професії кондитера;
- роботу з персоналом;
- бізнес-модель кондитерської діяльності:
- основи 7 Ps маркетингу в даній сфері. Ви запитаєте, а що таке 7 Ps маркетинг? Фактично – це досягнення стратегічних і тактичних цілей фірми шляхом задоволення потреб клієнта в найкоротші терміни з мінімальними ресурсами. Комплекс маркетингу 7 Ps включає наступні елементи: продукт, ціну, місце продажу, просування, процес, людей та фізичне оточення.

Захід буде цікавий тим, хто:
- хоче відкрити власну кав`ярню чи кондитерську;
- любить готувати десерти і займається цим на любительському рівні;
- випікає вдома та хоче монетизувати власне хобі;
- вже відкрив власну справу, але хоче вийти на новий рівень.

27 червня

Реєстрація: 18:00
Початок: 19:00
Закінчення: 23:00