Майстри ілюзії та оркестр

2 березня 2019, Сб. 13:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Майстри ілюзії та оркестр у Києві - фото №1 Майстри ілюзії та оркестр у Києві
Майстри ілюзії та оркестр у Києві - фото №2 Майстри ілюзії та оркестр у Києві афіша
Майстри ілюзії та оркестр у Києві - фото №3 Майстри ілюзії та оркестр у Києві квитки
Майстри ілюзії та оркестр у Києві - фото №4 Майстри ілюзії та оркестр у Києві на concert.ua
Майстри ілюзії та оркестр у Києві - фото №5 Майстри ілюзії та оркестр у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Майстри ілюзії і оркестр»?

1. Незвичайна подія подарує моменти радості дорослим і дітям.
2. Участь провідних українських музикантів і талановитих ілюзіоністів зроблять вечір справді незабутнім.
3. Глядачі побачать не просто концерт: на них чекає ефектне шоу, що відроджує віру в чудеса.

Майстри ілюзії та оркестр – весняне магічне шоу для дітей та дорослих.

Запрошуємо вас на унікальний концерт «Майстри ілюзії та оркестр» проекту "Класика Плюс", який відбудеться 2 березня у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти: Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи "The Magic Family". Драйву шоу додадуть ірландські танці від балету "Narnia" та танцювальний інтерактив від Віктора Бідного. Яскрава родзинка концерту - фантастичне лазерне шоу від Lazerman. Попередній концерт з цією програмою зібрав повний аншлаг. Ми зробили програму ще цікавішою та більш різноманітною і запрошуємо вас зустріти з нами весну та чудово провести час!

The Magic Family. Це визнані артисти оригінального жанру, творчість яких високо оцінена в Україні та закордоном, - дует «Формула любові» (Михайло та Наталія Жаворонкови) та їх син, молодий талановитий ілюзіоніст Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих. Вони працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднують найкращі традиції з новітніми світовими трендами.

Музична програма – перлини класичної та джазової музики у виконанні музикантів Президентського оркестру є невід’ємною частиною творчого задуму. Діти і дорослі почують відому музику, підсилену магічними виступами! Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів. Художній керівник та головний диригент оркестру – Народний артист України Анатолій Молотай, диригент – Максим Гусак.

Степ-шоу-балет Narnia – чотирикратні чемпіони світу з ірландських танців, колектив, який одним з перших об’єднав ірландський степ з сучасною хореографією. Балет здійснює синтез різних стилів і напрямків від традиційного ірландського танцю до джазового, від сучасного хіп-хопу і R&B до класичних постановок. Його керівник Віктор Бідний – чемпіон світу 2013 року з ірландських танців та суддя міжнародного класу ADCRG з ірландських танців. А крім того – актор, режисер, каскадер, хореограф.

Проект "Класика Плюс" це серія заходів для всієї родини, де музика у виконанні провідних українських та іноземних музикантів, буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти навчатимуться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконаються у тому, що краса та любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!

Тож, 2 березня на вас очікує чудове і добре шоу у супроводі чарівної музики, яка є невід’ємною частиною вистави, щирі емоції та незабутні враження, віра в те, що дива існують!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати