Майже Гоголь майже Вій

20 грудня 2020, Нд. 19:30
Львівський палац молоді Львів, м. Львів, пл. Петрушевича,2
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Майже Гоголь майже Вій у Львові - фото №1 Майже Гоголь майже Вій у Львові
Майже Гоголь майже Вій у Львові - фото №2 Майже Гоголь майже Вій у Львові афіша
Майже Гоголь майже Вій у Львові - фото №3 Майже Гоголь майже Вій у Львові квитки
Майже Гоголь майже Вій у Львові - фото №4 Майже Гоголь майже Вій у Львові на concert.ua

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:


У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по цій події дозволу/грошових коштів для повернення від організатора ми не отримали.
Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

До 201 річниці Дня Народження Миколи Гоголя

На вас чекає цікава інтерпритація наймістичнішого оповідання «ВІЙ» від режисера театр «З вулиці на сцену» Ігор Онисько

Історія, яку ви побачите на сцені відрізняється від історії, яку описав М. В. Гоголь… Але заставляє знову задуматись про існування містичних вурдалаків, відьом та нечесті, яка приходить тоді, коли зморена душа (Корчмаря та Панночки) потребує россуду своїх вчинків, коли спокуса та цікавість чистої душі (Хоми) призводить до зустрічі очі в очі зі смертю…

То ж за ким тепер стоятиме правда і чи врятується молодий семінарист від нечесті?.. Запрошуємо побачити на власні очі

Чи існує пекло, рай, чистилище? Що відбувається з душею після смерті земного тіла?

Такі питання, певно, задає собі кожна людина. На них людство намагалось дати відповідь протягом багатьох віків.

Зокрема, Микола Васильович Гоголь в оповіданні «Вій» зачепив тему протистояння грішного і безгрішного, яке існує не лише за рамками нашого світу, але й є невід’ємною частиною земного буденного життя.

Ми не хочемо заперечувати жодному твердженню про життя і смерть, пекло і рай. Не бажаємо багато філософії. Адже не маємо право вчити, як жити

Ми лише вирішили показати ще одну точку зору на питання: що таке людина грішна і чи вправі ми її засуджувати? Чи маються душі померлих? І чи таке вже страшне пекло, як його малюють?