24-pay-mark Created with Sketch.

Майже Інтелектуальне Шоу

Зйомка «Майже Інтелектуального Шоу»! Улюблені коміки відповідають на питання – правильно або смішно! Гострий гумор і інтелектуальні розгони від «Підпільного Стендапу»!

«Майже Інтелектуальне Шоу» відбудеться в Києві 16 березня 16:00 у коворкінгу "Generator Hub" вулиця Михайла Грушевського, 3, 3-й поверх!.

Майже Інтелектуальне Шоу

Шановні пані та панове, та всі хто вважає себе найелітарнішими глядачами!

Запрошуємо вас на зйомку «Майже Інтелектуального Шоу».

Це класичний формат QI від "Підпільного Стендапу": тут коміки відповідають на інтелектуальні питання ведучого - правильно або смішно.

Ведучий - Свят Загайкевич.

А боротимуться за звання найрозумнішого коміка на цей раз будуть:

  • Юра Коломієць. Комфортний комік із великим досвідом, амбасадор гедонізму та продюсер ваших улюблених ютуб шоу.
  • Василь Байдак. 33 роки життя. 11 років в стендап-комедії. 21 рік без стендап-комедії. А куди ж подівся ще один рік? Він пішов на те, аби придумати щось цікаве в описі до себе. наче вийшло.
  • Ганна Кочегура. Найкраща комікеса 2023 за версією Underground Standup Awards. Віддана русофобка, і просто приємна людина.
  • Олександр Качура. Імператор Китаю, каскадер Джекі Чана, що починав свою діяльність в Гонконзі. Один із Королів Крінжу.

Де купити квитки на стендап «МАЙЖЕ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ШОУ» В КИЄВІ?

Поспішайте замовити квитки собі та всім своїм на сайті Concert.ua.

Артисти

Юра Коломієць
Юра Коломієць

Мова – українська

Жанр – стендап, імпровізація

Становлення коміка

Юра Коломієць – популярний український стендап-комік, креативний продюсер, шоураннер «Підпільного Стендапу». На Юрі – стратегія YouTube-каналу клубу, розробка, монтаж, редактура різних форматів. Жартує, що під час роботи з монтажу іноді починає ненавидіти коміків, тому що доводиться робити багато кропіткої роботи, аби представити на каналі якісний фінальний продукт – виступ артиста. Більш за все «дістають» зайві звуки, вигуки. При цьому сам автор чудово розуміє, що його виступи з боку виглядають точно так. Це як лайв співака під час гастролей або виступу на фестивалі – неможливо на сто відсотків уникнути невдалих моментів. Зрештою саме вони і сповнюють подію тієї трушності, за яку найбільше цінить живі зустрічі аудиторія шанувальників.

Окрім роботи в стендапі, артист працює над власними проєктами в інтернеті. Ідея створити власний YouTube-канал зріла давно. Юрій хотів зробити щось своє і надати людям можливість бачити себе блище, «більш реального». А ще – прагнув довести іншим колегам з індустрії гумору, що вміє створювати якісні відео. Звісно, зіркою ютубу Юра ще себе не називає, проте впевнено до цього йде. До Коломійця навіть кілька разів зверталися за консультацією як до менеджера YouTube.

Творчий шлях

Унікальний стиль, харизма та легка манера спілкування Юри Коломійця завоювали серця тисяч поціновувачів жанру комедії в Україні. Особливо потужний розвиток стендапу відбувся після повномасштабного вторгнення, коли попит на український гумор зріс шалено. У розумінні свого покликання закріпився і Коломієць. Став частіше виходити на сцени клубів країни з власними жартами. Зрозумів, що є популярність і визнання, коли отримав фідбек від фанатів після тривалого мовчання на авторському каналі. Спершу Юрій навіть образився на аудиторію за те, що жоден не поцікавився причиною відсутності нових відосів. Проте потім отримав кілька задоволених відгуків, автори яких писали, що просто боялися переривати креативний процес коміка.

Творчість Юри Коломійця зачіпає різноманітні теми:

  • політика і життєві ситуації;
  • домашні тварини і культура їхніх господарів;
  • подорожі та іноземці;
  • кулінарія, ресторанний бізнес та гедонізм і
    багато іншого.
На сьогодні «стаж» гумориста вже перевищує 6 років. Відбулися успішні сольні концерти, зросла кількість відданих шанувальників. Матеріал накопичується, вимагає більш ретельного опрацювання. Коли пишеш, нерідко виникають питання: а чи не повторюєшся ти в темах гумору, чи не було такого в інших коміків? Проте насправді Юрію цього боятися не варто. Адже навіть одну й ту ж проблему різні автори представляють по-своєму. І справжні поціновувачі твого стилю – точно оцінять самобутній підхід до обговорення.

Стиль і розвиток артиста

Яскраво іронічний, самокритичний, професійний матеріал Юри Коломійця у стендапі підкорив не лише реальну сцену, але й віртуальну. Автор активно працює над створенням авторських подкастів та цікавих форматів. Серед них:
  • «Куштуємо Смакуємо». Це – формат подкасту, де Юра та його гості (зірки українського стендапу, відомі шеф-кухарі популярних ресторанів) власне смакують різні страви чи напої. Запускаючи подкаст, Юра зазначив, що прагне окрім балачок просто ще й робити те, що хочеться. В даному випадку – куштувати щось цікаве. Учасниками випусків були Василь Байдак, Єгор Шатайло, Джейхун Сафаров, Антон Сенін, Євген Мензелевський
    та інші;
  • «Справжній Кіноклуб». Юра представляє формат як доповнення вже добре відомого всім «Підпільного Кіноклубу». Але у цьому проєкті учасники мають нагоду глибше і детальніше обговорити улюблені фільми. В гості до кіноклубу коміка приходили Костя Трембовецький, Свят Загайкевич, Ганна Кочегура, Олександр Качура та інші.
  • У 2024 році Юра Коломієць також поповнив команду стендап-шоу «Гомін Out».

Стендап та акторство

Юра Коломієць вважає, що творчість актора та стендапера – безпосередньо пов’язані. Наприклад, комік створює велику сольну програму та вирушає в турне містами країни. Пропонує публіці одні й ті самі жарти. І нехай якими б хітами вони не виявилися, завжди презентація проходить по-різному. Причиною може бути настрій виконавця, поведінка публіки, зовнішні фактори. І тоді, щоб зберегти зміст та силу жарту, необхідно дійсно грати. Для когось це простіше завдання, для інших – більш складне. Але такі моменти виникають, і їх не уникнути.

Гуморист відзначає, що на Заході кіноіндустрія давно почала залучати коміків до зйомок фільмів. Це працює, тому що комік зазвичай – готовий артист, якого треба лише направити, і він зробить більшу частину роботи сам. Юрію навіть особисто доводилося брати участь в кастингу на роль в українському серіалі. Потрібні були саме коміки, тому що акторам треба вчитися бути смішними. А представники гумористичного жанру – природно смішні, і не мають нічого вдавати.Юра Коломієць. Комфортний комік із великим досвідом, амбасадор гедонізму та продюсер ваших улюблених ютуб шоу.
Василь Байдак
Василь Байдак – популярний український стендап-комік, учасник відомого Інародного театру абсурду «Воробушек», хресний батько унікального персонажа Бубудук.

Професійний артист є двічі переможцем другого й четвертого Незалежного всеукраїнського Stаnd-Up фестивалю. Василь Байдак – учасник яскравого проєкту «Шоу імені Енді Кауфмана».

На концерти Василя Байдака варто йти, тому що він:

  1. Найдивніший і тому найцікавіший комік на сучасній українській сцені.
  2. Безмежно творчий і відкритий перед публікою.
  3. Не женеться за грошима, а прагне перш за все побачити небайдужість в очах глядачів.

Василь Байдак – автор, який дивує, захоплює, смішить та дарує абсолютно нові враження

Як і належить природженому стендаперу, рідним жанром для Василя є саме імпровізація. Найскладніший формат для артиста і найулюбленіший для публіки. Успішний експромт, шалені, нерідко поза межами уявного експерименти з темами, словесними зворотами та форматами – «коник» українського автора.

Чого тільки вартий вигаданий Василем персонаж Бубудук! За словами артиста, він відшукав нового героя у 2017 році в Греції. Бубудук – щось на кшталт неандертальця, котрий постійно надсилає Василеві відеокасети. А комік вже із властивим йому почуттям гумору переозвучує важливі «меседжі» первісної людини. Перегляди відео з одкровеннями Бубудука збирають багато лайків та схвальних коментів від користувачів інтернету.

Інародний театр абсурду «Воробушек» та сольні виступи

Для телеглядачів знайомство з талановитим коміком відбулося під час показів популярного проєкту «Ліга сміху». Василь Байдак у складі харківського театру абсурду «Воробушек» привернув увагу глядачів особливим акторським талантом, умінням невимушено й природно триматися на сцені.

Вінничанин за походженням сьогодні Василь Байдак мешкає у Харкові, бере участь у різноманітних шоу, гастролює із сольними концертами. Один з популярних проєктів, де Василь проявив себе як стендап-комік – це «Шоу імені Енді Кауфмана». Творчість артиста має різний, але завжди потужний вплив на слухача. З першого разу дехто виходить із зали із розкритим ротом, намагаючись «переварити» і втямити побачене й почуте. Але він вже напевно прийде вдруге, втретє – і «втягнеться», «підсівши» на виступи, точно описати котрі надто складно.

Василь може читати стендап про будь-що: про безхатька, про старого в’єтнамця, про пісні й сов, про бабусь та багато іншого. До речі, у виконанні коміка стендап буває сидячим, лежачим, у супроводі блюзу. Все це являє собою безперервний потік думок.

Де купити квитки на концерти Василя Байдака?

Переглянути афішу виступів яскравого артиста й одразу обрати місця в залі та квитки ви можете на сайті Concert.ua.
Ганна Кочегура

Відома стендап-комікеса. Переможниця в номінації «best comedian female» незалежного стендап фестивалю.

Олександр Качура

Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших Підпільних стендап вечірок.

Святослав Загайкевич

Святослав Загайкевич: основні факти з біографії коміка

Свят Загайкевич – популярний артист українського стендапу з Харкова, засновник та очільник «Підпільного Стендапу» (Underground Stand Up). Цей проєкт сьогодні є наймасштабнішим в Україні у своєму форматі. Його резидентами є топові коміки, які дають десятки концертів щомісяця. У стендапі Свят вже понад 10 років. Він є фіналістом «СтэндАп-Шоу», учасником «Спільноти живих поетів», актором Театру «Чорний квадрат». Реальність для Свята Загайкевича – це аншлагові сольники в Жовтневому і успішні тури українськими містами та зарубіжжям з благодійними концертами на підтримку України.

«У стендапі головне – свобода»

На думку Святослава Загайкевича, український стендап відрізняється особливою волелюбністю. Автор наголошує на тому, що попри наявність тем, про які жартувати сьогодні дійсно не варто, гумор як такий є серйозною підтримкою для кожної людини. Він допомагає розслабитися і залишатися при здоровому глузді. Тож жартів про трагеді українського народу точно не має бути. Комік на своїх виступах розповідає про ядерку, втому пса Патрона, історії з метро. «Заходить» слухачам і чорний гумор. Окрім спілкування з публікою, для себе Свят відкрив власний спосіб знімати напругу – музику. Під час війни комік дуже зацікавився прослуховуванням вінілових альбомів: це заняття щоразу додає сил та наснаги.

Інші заходи за участю артистів

Благодійний стендап "УДАЧНИКИ" 18 березня 19:00, вт Київ, CARIBBEAN club Підпільний Стендап на трьох 19 березня 18:30, ср Київ, Underground Standup Club Імпровізаційне шоу. Королі Крінжу 21 березня 18:30, пт Київ, Підвал Культури Підпільний Стендап! 22 березня 16:00, сб Київ, Underground Standup Club Підпільний Стендап! 22 березня 19:00, сб Київ, Underground Standup Club Підпільні Розгони! 23 березня 16:00, нд Київ, Attic Space Сольний Стендап – Вимушений Оптимізм. Юра Коломієць 13 квітня 19:00, нд Київ, Театральний простір «CULT»