Ніч фільмів Макото Сінкая

22 вересня 2018, Сб. 23:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №1 picture
Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №2 picture
Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №3 picture
Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №4 Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Ніч фільмів Макото Сінкая?

1. Японський режисер і аніматор Макото Сінкай – найзагадковіша постать у світі аніме.
2. Його картини – це насолода для очей, теплі емоції для душі та глибокий зміст для розуму.
3. Аніме «Твоє ім'я» стало найбільш касовою анімаційною роботою Японії, обігнавши по зборах знаменитих «Віднесених примарами» Хаяо Міядзакі.

Японський режисер і аніматор Макото Сінкай – найзагадковіша постать у світі аніме.

Він – людина-оркестр, що створює свої шедеври майже поодинці, – він і сценарист, і художник, і режисер, і актор. Його фільми неймовірно атмосферні. Його часто називають «новим Хаяо Міядзакі», але сам він з цим не згоден, скромно кажучи, що його переоцінюють. Та й дуже вони різні, ці художники. Макото Сінкай багато уваги приділяє ретельному промальовуванні деталей, його картини – це насолода для очей, теплі емоції для душі та глибокий зміст для розуму.

Схожі події

Lords of the Sound. Music is Coming 24 лютого 19:00, Нд Lords of the Sound. Music is Coming Вінниця, Будинок офіцерів від 140 грн. Lords of the Sound. Music is Coming Вже не хочу 24 лютого Lords of the Sound. Music is Coming Будинок офіцерів Придбати Фільм «Всі знають» 20 лютого 19:00, Ср Фільм «Всі знають» Одеса, Urban Music Hall від 80 грн. Фільм «Всі знають» Вже не хочу 20 лютого Фільм «Всі знають» Urban Music Hall Придбати Німе кіно і Джаз - Схід Сонця 07 березня 20:00, Чт Німе кіно і Джаз - Схід Сонця Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Схід Сонця Вже не хочу 07 березня Німе кіно і Джаз - Схід Сонця Будинок Кіно Придбати Органне шоу Interstellar 05 березня 19:30, Вт Органне шоу Interstellar Київ, Київський планетарій від 250 грн. Органне шоу Interstellar Вже не хочу 05 березня Органне шоу Interstellar Київський планетарій Придбати