Ніч фільмів Макото Сінкая

22 вересня 2018, Сб. 23:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №1 picture
Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №2 picture
Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №3 picture
Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві - фото №4 Ніч фільмів Макото Сінкая у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Ніч фільмів Макото Сінкая?

1. Японський режисер і аніматор Макото Сінкай – найзагадковіша постать у світі аніме.
2. Його картини – це насолода для очей, теплі емоції для душі та глибокий зміст для розуму.
3. Аніме «Твоє ім'я» стало найбільш касовою анімаційною роботою Японії, обігнавши по зборах знаменитих «Віднесених примарами» Хаяо Міядзакі.

Японський режисер і аніматор Макото Сінкай – найзагадковіша постать у світі аніме.

Він – людина-оркестр, що створює свої шедеври майже поодинці, – він і сценарист, і художник, і режисер, і актор. Його фільми неймовірно атмосферні. Його часто називають «новим Хаяо Міядзакі», але сам він з цим не згоден, скромно кажучи, що його переоцінюють. Та й дуже вони різні, ці художники. Макото Сінкай багато уваги приділяє ретельному промальовуванні деталей, його картини – це насолода для очей, теплі емоції для душі та глибокий зміст для розуму.

Схожі події

The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra 30 грудня 19:00, Нд The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки, Львів від 120 грн. The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra Вже не хочу 30 грудня The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки Придбати Берніні 21 листопада 19:30, Ср Берніні Баттерфляй DeLuxe Червоний зал, Київ від 100 грн. Берніні Вже не хочу 21 листопада Берніні Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Придбати Стрімголов 23 листопада 21:00, Пт Стрімголов Баттерфляй DeLuxe Червоний зал, Київ від 125 грн. Стрімголов Вже не хочу 23 листопада Стрімголов Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Придбати Чому ми креативні? 24 листопада 15:00, Сб Чому ми креативні? Баттерфляй DeLuxe Червоний зал, Київ від 115 грн. Чому ми креативні? Вже не хочу 24 листопада Чому ми креативні? Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Придбати