Макс Барских

15 лютого 2020, Сб. 21:00
від 2700 грн.
від 2700 грн.

Галерея

Про подiю

Макс Барских у Одесі. 15 лютого в концерт-холі «Сади Перемоги» відбудеться концерт палкого та харизматичного Макс Барских.

Чому варто піти на концерт Макс Барских у Одесі?

1. Макс Барских – визнаний секс-символ вітчизняної поп-сцени.
2. Кожен концерт знаменитого артиста – круте шоу світового рівня.
3. Неможливо придумати більш ефектного способу привітати коханих з найромантичнішим святом зими.

Макс Барских з концертом у Одесі

15 лютого в концерт-холі «Сади Перемоги» – суперпопулярний артист Макс Барских виступить в Одесі. Головний хіт-мейкер країни, один з найбільш затребуваних артистів на території СНД привезе до Одеси нову програму та подарує закоханим найпалкіший вечір року. Неможливо пропустити!

Нова програма від пристрасного Макс Барских

Виступи Макса Барських – це запальні хіти, під які ти готовий танцювати протягом усієї ночі: «Туманы», «Хочу танцевать», «Подруга-ночь», «Неверная» та багато інших. Будуть і новинки. А це значить, на всіх чекає концерт, який наділить кожного найяскравішими враженнями!

Драйв, шалена енергетика, стовідсоткові денс-хіти – головні складові вечора з креативним і нестримним Максом Барських. Для нього немає перешкод і заборон. Ексцентричний співак вражає уяву й оживляє фантазію. Презентує ефектні та сміливі виступи із неймовірною хореографією. Його музика пришвидшує серцебиття, а прості, близькі кожному рядки пісень надовго прописуються у свідомості.

Замовити квитки на концерт Макса Барських в концертному залі «Сади Перемоги» в Одесі онлайн або з доставкою можна на сайті Concert.ua

Артисти

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати