Макс Барських

18 вересня 2018, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Макса Барських?

1. Заспівати улюблені хіти - «Моя любовь», «Туманы», «Февраль», «Хочу танцевать», «Подруга-ночь», «Теряю тебя» та інші.
2. Почути і побачити наживо неповторного Макса.
3. Потанцювати під драйвову музику.

Макс Барських - артист, який найбільше з усіх гастролює і ротується на радіостанціях СНД за підсумками 2017 року.

Хіти «Туманы» і «Моя любовь», за даними медіапортал TopHit, прозвучали в ефірі радіостанцій майже 2 мільйони разів. У тому ж році артист дав понад 250 шоу в 15 країнах на трьох континентах.

Макс Барських - володар престижних міжнародних нагород в області популярної музики, серед яких MTV EMA, МУЗ-ТВ, РУ ТВ, «Золотой граммофон» Русского радио, «Высшая лига» Нового радио.

У 2013 році сингл Макса Барських «Я Болею Тобой / I Wanna Run» став офіційним саундтрекомк до рекламного ролика PEPSI.

На рахунку артиста співпраця з франко-канадською зіркою Ларою Фабіан в рамках музичного проекту «Мадемуазель Живаго», режисер Алан Бадоєв, музика Ігоря Крутого.

У 2018 року артист відправився в світове турне, в рамках якого він вперше відвідав з концертами США і Канаду. На черзі Німеччина, Великобританія, країни Балтії, СНД і, звичайно ж, рідна Україна.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати