Макс Барських

18 вересня 2018, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Макса Барських?

1. Заспівати улюблені хіти - «Моя любовь», «Туманы», «Февраль», «Хочу танцевать», «Подруга-ночь», «Теряю тебя» та інші.
2. Почути і побачити наживо неповторного Макса.
3. Потанцювати під драйвову музику.

Макс Барських - артист, який найбільше з усіх гастролює і ротується на радіостанціях СНД за підсумками 2017 року.

Хіти «Туманы» і «Моя любовь», за даними медіапортал TopHit, прозвучали в ефірі радіостанцій майже 2 мільйони разів. У тому ж році артист дав понад 250 шоу в 15 країнах на трьох континентах.

Макс Барських - володар престижних міжнародних нагород в області популярної музики, серед яких MTV EMA, МУЗ-ТВ, РУ ТВ, «Золотой граммофон» Русского радио, «Высшая лига» Нового радио.

У 2013 році сингл Макса Барських «Я Болею Тобой / I Wanna Run» став офіційним саундтрекомк до рекламного ролика PEPSI.

На рахунку артиста співпраця з франко-канадською зіркою Ларою Фабіан в рамках музичного проекту «Мадемуазель Живаго», режисер Алан Бадоєв, музика Ігоря Крутого.

У 2018 року артист відправився в світове турне, в рамках якого він вперше відвідав з концертами США і Канаду. На черзі Німеччина, Великобританія, країни Балтії, СНД і, звичайно ж, рідна Україна.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Подорожчання о 17:00 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Якимов. Вірші про кохання 15 лютого 20:00, Пт Ваня Якимов. Вірші про кохання Київ, Будинок архітектора від 225 грн. Ваня Якимов. Вірші про кохання Вже не хочу 15 лютого Ваня Якимов. Вірші про кохання Будинок архітектора Придбати