Макс Барських

15 лютого 2020, Сб. 21:00
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Макс Барських у Одесі. 15 лютого в концерт-холі «Сади Перемоги» відбудеться великий концерт палкого та харизматичного Макса Барських.

Чому варто піти на концерт Макса Барських у Одесі?

1. Макс Барських – визнаний секс-символ вітчизняної поп-сцени.
2. Кожен концерт знаменитого артиста – круте шоу світового рівня.
3. Неможливо придумати більш ефектного способу привітати коханих з найромантичнішим святом зими.

Макс Барських з великим концертом у Одесі

15 лютого в концерт-холі «Сади Перемоги» – суперпопулярний артист Макс Барських з масштабним концертним шоу. Головний хіт-мейкер країни, один з найбільш затребуваних артистів на території СНД привезе до Одеси нову програму та подарує закоханим найпалкіший вечір року. Неможливо пропустити!

Нова програма від пристрасного Макса Барських

Масштабне концертне шоу Макса Барських – це запальні хіти, під які ти готовий танцювати протягом усієї ночі: «Туманы», «Хочу танцевать», «Подруга-ночь», «Неверная» та багато інших. Будуть і новинки. А це значить, на всіх чекає концерт, який наділить кожного найяскравішими враженнями!

Окрім мільйонних переглядів кліпів на YouTube, Макс Барських відзначився безліччю престижних музичних нагород: «Співак року», «Пісня року», «Прорив року», «Найкращий поп-альбом».

Драйв, шалена енергетика, стовідсоткові денс-хіти – головні складові вечора з креативним і нестримним Максом Барських. Для нього немає перешкод і заборон. Ексцентричний співак вражає уяву й оживляє фантазію. Презентує ефектні та сміливі виступи із неймовірною хореографією. Його музика пришвидшує серцебиття, а прості, близькі кожному рядки пісень надовго прописуються у свідомості.

Ох, чекаємо на щось несамовите!

Замовити квитки на концерт Макса Барських в концертному залі «Сади Перемоги» в Одесі онлайн або з доставкою можна на сайті Concert.ua