20 червня 2019, Чт. 19:00
Стадіон Динамо Київ, вул. Грушевського 3
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Галерея

Макс Корж у Києві - фото №1 Макс Корж у Києві
Макс Корж у Києві - фото №2 Макс Корж у Києві афіша
Макс Корж у Києві - фото №3 Макс Корж у Києві квитки
Макс Корж у Києві - фото №4 Макс Корж у Києві на concert.ua
Макс Корж у Києві - фото №5 Макс Корж у Києві фото
Макс Корж у Києві - фото №6 Макс Корж у Києві піти
Макс Корж у Києві - фото №7 Макс Корж у Києві дивитись
Макс Корж у Києві - фото №8 Макс Корж у Києві афіша
Макс Корж у Києві - фото №9 Макс Корж у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт Макса Коржа?

1. Довгоочікуване повернення!
2. Відвести душу, зірвати голос на улюблених треках і запам'ятати це літо на все життя.
3. Макс легко піднімає цілі стадіони, приходь і переконайся.

Макс Корж встиг об'їздити США, дати кілька концертів в Європі, анонсувати великий сольник у себе на батьківщині, а тепер після невеликої перерви повернеться до Києва.

Зі столицею України музиканта давно пов'язують особливі відносини. І вже 20 червня на стадіоні «Динамо» анонсований чималий движ.

Макс рідко дає інтерв'ю - можливо, завдяки цьому і залишається своїм. Про білоруського музиканта відомо небагато: відрахувався з універу, пішов в армію та прямо під час служби став зіркою. Звідти Макс Корж повернувся «Братиком тисяч» - завдяки хіту «Небо допоможе нам», який розлетівся соціальними мережами.

З того часу Макс Корж записав п'ять альбомів, зняв понад 20 кліпів, дав сотні концертів. А його фани збирають цілі бас-тури на концерти та вважаються наймасштабнішою фан-спільнотою на пострадянському просторі. При всіх своїх успіхах «малий» веде невибагливий спосіб життя. Як і раніше записує близькі та зрозумілі всім треки. Макс не змінюючи курсу впевнено продовжує йти своїм шляхом, який на даний момент і веде його до футбольних стадіонів.

Нещодавно у своєму інстаграмі Макс поділився фрагментом концертного відео з підписом: «Один з найбільш мурашних виходів. Згадалися 2 Мінськ-Арени та самий мурашний Київ після заборони!». Якщо перед концертом сироти виступили у самого Коржа, то важко описати словами, який кураж в цей момент відчувають шанувальники.

Київ з нетерпінням чекає цей концерт! Відвести душу, зірвати голос на улюблених треках і запам'ятати це літо на все життя. 20 червня на «Динамо» зустрічаємо разом малиновий захід!

Долучайся до івенту в Facebook