Макс Вишинський. Сольний Stand up концерт

3 жовтня 2018, Ср. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Макс Вишинський. Сольний Stand up концерт у Києві - фото №1 picture
Макс Вишинський. Сольний Stand up концерт у Києві - фото №2 Макс Вишинський. Сольний Stand up концерт у Києві афіша

Про подiю

Увага! Увага! На сцені Макс Вишинський! Великий сольний концерт, приправлений перцем чилі. Тільки відверта комедія без компромісів, де глядач пізнає себе сам!

Залиште дітей удома, а проблеми на вулиці, адже таке не побачиш на ТБ або в іншому місці. Якщо ви їсте перець чилі і запиваєте водою, то вам ще більше хочеться пити. Те ж саме і на виступі Вишинського. Чим більше він пече, тим більше вам хочеться сміятися!

Макс Вишинський - особливий комік в жанрі стендап. У його виступах переважає прямота, різкість, а глядачі, які ходили на його виступи перебувають під приємним враженням дуже довго.

Також Макс неодноразовий переможець в шоу «Розсміши коміка»; учасник телесезону «Ліга Сміху» і автор багатьох телевізійних проектів. Кількість місць обмежена!

Схожі події

Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Ліга сміху. Літній кубок 26 липня 18:00, Пт Ліга сміху. Літній кубок Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Ліга сміху. Літній кубок Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Літній кубок Літній театр Морвокзал Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати