8 вересня 2018, Сб. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Макулатура"?

1. Ви знаєте їхні треки "нейт диаз", "самый отстойный день", "альцгеймер", "ножевое", "30 лет как мeртв", "запястья", "летучий голландец", "в огне", "вместе", "сингулярность".
2. Почути ватажків екзистенціального репу.
3. Драйвовий і мелодійний сет.

8 вересня до Києва приїде "макулатура"! Приходьте в "Теплий Ламповий", щоб не пропустити цю подію!

Група була заснована 15 років тому. Взимку 2003 року 17-річні хлопці з Кемерово об'єдналися для створення творчого дуету. Євген Альохін і Костянтин Сперанський були першокурсниками філфаку, тож не дивно, що назву для групи вони запозичили з літератури. А саме зробили відсилання на один із романів Чарльза Буковскі. Молоді артисти вибрали напрямок "соціально-побутовий реп". Тож речитатив став рупором у роботі з матеріями "громадянська позиція", "людина-суспільство", "моральна, етична, соціальна відповідальність".

Так, "макулатура" вже 15 років, засукавши рукава, не сходить зі стежки війни з суспільними вадами. Кожен їхній альбом стає все драйвовішим і мелодичнішим. Водночас хлопці не змінюють свого стилю: двоє реперів у непримітному одязі віщають зі сцени багатослівні і літературно вивірені рядки. Аскетизм межує з нервовим імпульсом, впертий шепіт зривається на крик. Приходьте, щоб почути кращі треки з різних альбомів, а також новітній збірник "место". Приготуйтеся до жорсткого двогодинного сету!

Схожі події

Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Палац Спорту, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Палац Спорту Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати