МАЛЬБЕК х СЮЗАННА

25 вересня 2020, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 599 грн.
від 599 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.
У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected] +380675495144

Мальбек і Сюзанна в Києві! 25 квітня в клубі Atlas відбудеться концерт Мальбека і Сюзанни.

Чому варто піти на концерт МАЛЬБЕК Х СЮЗАННА в Києві?

1. Свіжий матеріал в живому виконанні.

2. Перший виступ в Україні після річної перерви.
3. Спілкування наживо з артистами, улюблені голоси і пісні - запорука відмінного вечора.

Київський концерт МАЛЬБЕК Х СЮЗАННА

25 квітня в Атласі Мальбек і Сюзанна представлять свіжий матеріал. Виконавці повернулися на сцену після року перерви і готові радувати слухачів новими піснями. Також зі сцени пролунають вже відомі багатьом хіти.

Замовити квитки на концерт можна вже сьогодні!

Реліз нової програми Мальбека і Сюзанни на сцені Atlas в Києві

Андеграундная музика, що запам'ятовуються тексти і гіпнотичний вокал Сюзанни - лише частина відмінних рис артистів.
Спочатку група Мальбек була комерційним проектом, але стрімко набравши популярність, плани довелося змінити. Роман Варнін і Олександр П'яних хотіли створювати кліпи, а після перших спроб написання пісень, зрозуміли, що за цим проект може стати успішним. Пізніше до них приєдналася дружина Романа - Сюзанна, додавши групі нового звучання.
Мальбек і Сюзанна пишуть музику в стилі поп з деталями інді. На рахунку колективу кілька кліпів і три альбоми. І це варто почути наживо.

Де купити квитки на концерт МАЛЬБЕК Х СЮЗАННА в Києві?


Найзручніший спосіб покупки квитків на концерт Мальбека і Сюзанни в клубі Atlas в Києві - замовити онлайн на сайті Concert.ua.