Мальбек і Сюзанна. 27 липня

27 липня 2019, Сб. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мальбека і Сюзанни?

1. Критики та прихильники в один голос пророкують колективу велике майбутнє.
2. Романа та Сюзанну пов'язують не тільки творчі взаємини, а й почуття. І це дозволяє їм створювати неймовірно емоційні треки.
3. Тонка лірика Мальбека та Сюзанни на березі теплого Чорного моря зігріє душу, наповнивши її живими переживаннями.

27 липня в клубі Ibiza – магнетичні Мальбек і Сюзанна! Не пропустіть зустріч із тими, хто пише історію музики. На довгоочікуваному концерті в Одесі прозвучать улюблені пісні шанувальників.

У тандемі Романа та Сюзанни – все дуже гармонійно, красиво, по-справжньому. Вокал Сюзанни – тонка, вишукана прикраса. Без нього немає тієї самої магії, яка змушує мільйони дивитися кліпи Мальбека. Адже не секрет, що відома пісня «Равнодушие» була написана Романом ще 5 років тому. І тільки у співпраці з Сюзанною робота знайшла душу.

Хоча яка це співпраця? Це – приголомшливе доповнення одне одного. Почуття, що об'єднує музикантів, дарує крила та допомагає творити. Такі вони, спонтанні. Погуляли в Києві, потім – у Москві. І одружилися, через чотири дні. І хто засудить?

Композиції Мальбека та Сюзанни – це красива мелодія, доречні слова, живі емоції. Їхні пісні хочеться слухати безкінечно, подорожуючи все далі в нові світи. Розчиняючись у гармонії, порушуючи плин часу... Скоро вони передадуть потужний імпульс вам. Обов'язково побачимось!