Мальбек і Сюзанна

11 серпня 2018, Сб. 23:00
Bono Beach Club Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мальбек і Сюзанни?

1. Критики і прихильники в один голос пророкують колективу велике майбутнє.
2. Романа і Сюзанну пов'язують не тільки творчі стосунки, а й почуття. І це дозволяє їм створювати неймовірно емоційні треки.
3. Тонка лірика Мальбек і Сюзанни на березі теплого Чорного моря зігріє душу, наповнивши її живими переживаннями.

11 серпня в Bono Beach Club - суперпопулярні Мальбек і Сюзанна. Не пропустіть зустріч із тими, хто пише історію музики. На довгоочікуваному концерті в Одесі прозвучать роботи з альбому «Новое искусство» та інші улюблені пісні.

У тандемі Романа і Сюзанни - усе дуже гармонійно, красиво, по-справжньому. Вокал Сюзанни - тонка, вишукана окраса дуету. Без нього немає тієї самої магії, яка змушує мільйони дивитися кліпи Мальбек. Адже не секрет, що знаменита пісня «Равнодушие» була написана Романом ще 5 років тому. І тільки у співпраці з Сюзанною робота здобула "душу". Хоча хіба це просто співпраця? Це - приголомшливе доповнення один одного. Почуття, що об'єднує музикантів, дарує крила і допомагає творити. Такі вони, спонтанні. Гуляли в Києві, потім - у Москві. І одружилися всього через чотири дні. І хто їх осудить?

Композиції Мальбека і Сюзанни - це гарна мелодія, доречні слова, живі емоції. Їхні пісні хочеться слухати безкінечно. Розчиняючись у гармонії, порушуючи плин часу... Скоро вони передадуть потужний імпульс і тобі. Побачимось!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати A State of Trance 900 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900 Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900 Міжнародний Виставковий Центр Придбати