Мальбек і Сюзанна

11 серпня 2018, Сб. 23:00
Bono Beach Club Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мальбек і Сюзанни?

1. Критики і прихильники в один голос пророкують колективу велике майбутнє.
2. Романа і Сюзанну пов'язують не тільки творчі стосунки, а й почуття. І це дозволяє їм створювати неймовірно емоційні треки.
3. Тонка лірика Мальбек і Сюзанни на березі теплого Чорного моря зігріє душу, наповнивши її живими переживаннями.

11 серпня в Bono Beach Club - суперпопулярні Мальбек і Сюзанна. Не пропустіть зустріч із тими, хто пише історію музики. На довгоочікуваному концерті в Одесі прозвучать роботи з альбому «Новое искусство» та інші улюблені пісні.

У тандемі Романа і Сюзанни - усе дуже гармонійно, красиво, по-справжньому. Вокал Сюзанни - тонка, вишукана окраса дуету. Без нього немає тієї самої магії, яка змушує мільйони дивитися кліпи Мальбек. Адже не секрет, що знаменита пісня «Равнодушие» була написана Романом ще 5 років тому. І тільки у співпраці з Сюзанною робота здобула "душу". Хоча хіба це просто співпраця? Це - приголомшливе доповнення один одного. Почуття, що об'єднує музикантів, дарує крила і допомагає творити. Такі вони, спонтанні. Гуляли в Києві, потім - у Москві. І одружилися всього через чотири дні. І хто їх осудить?

Композиції Мальбека і Сюзанни - це гарна мелодія, доречні слова, живі емоції. Їхні пісні хочеться слухати безкінечно. Розчиняючись у гармонії, порушуючи плин часу... Скоро вони передадуть потужний імпульс і тобі. Побачимось!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати