24-pay-mark Created with Sketch.

Маленькі ортопедичні сандалики. Вертеп за текстами війни

від 200 ₴

Про подiю

Подія "Маленькі ортопедичні сандалики. Вертеп за текстами війни" у Львові відбудеться 2024-02-24 в 17:00 на локації Театральний центр "Слово і голос".
Ви можете зручно придбати квитки на "Маленькі ортопедичні сандалики. Вертеп за текстами війни" на Concert.ua онлайн.До 2-ї річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну Шкільний театр Українського католицького Університету спільно з Театральним Центром "Слово і голос" запрошує на виставу за текстами, написаними у часі війни.

Все складніше підбирати слова до того, що відбувається в нашому житті, все глибші прірви наших досвідів, все складніше означати майбутнє. Тим цінніше засвідчити народження Слова. Успільнитись у вслуханні в Текст, який пишеться на наших очах.

"Маленькі ортопедичні сандалики" – це плетиво поетичних текстів, які написані в часі повномасштабного вторгення та 10-ти річної війни, візій героїв Різдва та сценографії Сергія Савченка разом з колядою, яка оспівує складну історію Різдва, української боротьби та надії на нове народження. Народження Слова. Яке воно сьогодні?

Поети та волонтери, тексти яких лунають та відлунюють у виставі:
Вікторія Амеліна, Галина Крук, Катерина Міхаліцина, Максим Кривцов, Марина Пономаренко, Ірина Цілик, Артур Дронь, Анна Ютченко, Остап Сливинський, Анатолій Дністровий, Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Юрій Іздрик, Василь Мулік, Христина Краснопольська, Артистка Чуприненко, Уляна Галич, Дарина Дворецька, Ірина Шувалова, Василь Головецький, Лала Тарапакіна, Святослав Вакарчук та Катерина Бабкіна.

Режисер вистави: Євген Худзик
Художник вистави: Сергій Савченко
Співоча палітра: Діана Горбань та Тетяна Притулка

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати LADIES` NIGHT 04 червня 17:30, вт LADIES` NIGHT Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ LADIES` NIGHT Вже не хочу 04 червня LADIES` NIGHT Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч у Венеції 29.06, 30.06 Ніч у Венеції Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 ₴ Ніч у Венеції 29.06, 30.06 Ніч у Венеції Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати