Маленькі комедії великого будинку

16 лютого 2019, Сб. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленькі комедії великого будинку»?

1. Перенесіться в зовсім недавні часи, що вже стали безповоротним минулим.
2. Буде багато пісень, музики, танців.
3. Подумайте про те головне, що не в силах змінити навіть роки.

Новий український театр присвятив цю виставу юності наших батьків. Ви потрапите в минуле, де дружба була міцнішою, дерева – вищими, а гумор – добрішим.

Постановка «Маленькі комедії великого будинку» складається з двох частин – «Оглядовий ордер» і «Серенада». В основі вистави – твори талановитих драматургів, чудових письменників-сатириків Григорія Горіна та Аркадія Арканова, які були написані ще в 1970-ті роки.

Звичайно, відтоді вже спливло багато води. Змінилася країна, цінності «переоцінились». Але ж люди не змінюються. У всі часи вони так само засмучуються, радіють, люблять, сумують і сміються самі над собою. І саме це залишається найголовнішим у будь-яку епоху.

У виставі буде багато ностальгійних нот, танців і пісень. Тому не потрібно соромитися – підспівуйте в фіналі разом із акторами!

Тривалість постановки 130 хвилин (з антрактом).
Вистава йде російською мовою.

Інші дати

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати