Маленькі комедії великого будинку

23 вересня 2019, Пн. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленькі комедії великого будинку»?

1. Перенесіться в зовсім недавні часи, стало при цьому безповоротним минулим.
2. Буде багато пісень, музики, танців.
3. Подумайте про головне, яке не в силах змінити навіть роки.

Новий український театр присвятив цей спектакль юності наших батьків. Ви опинитеся в минуле, де дружба була міцнішою, дерева - вище, а гумор - добрішими.

Постановка «Маленькі комедії великого будинку» складається з двох частин - «Оглядовий ордер» і «Серенада». В основі вистави - твори талановитих драматургів, чудових письменників-сатириків Григорія Горіна та Аркадія Арканова, які були написані ще в 1970-ті роки.

Звичайно, з тих пір вже спливло багато води. Змінилася країна, цінності «переоцінити». Але ж люди не міняються. У всі часи вони все так же засмучуються, радіють, люблять, сумують і сміються самі над собою. І це-то і залишається найголовнішим в будь-яку епоху.

У виставі буде багато ностальгійних нот, танців і пісень. Тому не потрібно соромитися - підспівуйте в фіналі разом з акторами!

Тривалість постановки - 130 хвилин (з антрактом).
Вистава йде російською мовою.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати