Маленькі люди на великому ліжку

13 березня 2020, Пт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134

Про подiю

Чому варто піти на комедію "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Вдосталь насміятися з тонкого і злегка вульгарного гумору;
2. Насолодитися приголомшливою грою акторів;
3. Побачити, як майстерно обігрується інтимна тема між героями.

Захоплива ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи ...

Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і до сьогодні. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, що не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного чоловіка для надання практичної допомоги в настільки скрутній та делікатній справі.

Місіс Дороті Кембл, до речі, вельми богобоязлива особа, з острахом і смиренністю чекала на Державного чоловіка. Її чоловік містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного чоловіка. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення: створення численних фотографій на дому. На нього чекає Барбара. Вона має єдину пристрасть: любить фотографуватися.

І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний чоловік прийшов до любительки фотографуватися, а фотограф до жінки, яка чекає на Державного чоловіка.


Маленькі люди на великому ліжку у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-13 о 20:00 на локації Freedom Hall, Київ.
Ви можете прідбаті квитки на Маленькі люди на великому ліжку на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур'єром чи забрати на фірмовіх бланках у нашому найближче Квіткова офісі (напередодні події ЦІ Способи стають не доступними)

Інші дати

Схожі події

Біла акація 03 липня 20:00, Пт Біла акація Одеса, Літній театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 03 липня Біла акація Літній театр Придбати Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2 Події Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2.07 - 17.07.2020 смішна академія 03 липня 19:00, Пт смішна академія Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. смішна академія Вже не хочу 03 липня смішна академія Театр на Чайній Придбати