Маленькі люди на великому ліжку

27 вересня 2018, Чт. 19:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на ретро-постановку "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Захоплива ексцентрична комедія на одну дію.
2. Чарівні звуки джазу і чарльстона.
3. Відеопроекції, костюми і танці початку епохи.

27 вересня в "Кінопанорамі" відбудеться оригінальна постановка "Маленькі люди на великому ліжку". Чекаємо на вас – це буде оригінально!

Отже, столиця Великобританії, початок 20 століття. Лондон – місто вічних традицій, деякі з яких не втратили свого значення досі. Так, за старим звичаєм, будь-яка подружня пара, яка прожила в шлюбі 4 роки і не має дітей, може запросити Державного чоловіка. А він за певну оплату надасть практичну допомогу в такій скрутній і надзвичайно делікатній справі. У такій ситуації опинилися подружжя Кембл.

Глава сім'ї, втративши будь-яку надію дочекатися спадкоємця, рішуче пропонує дружині викликати додому такого фахівця. І ось, місіс Дороті Кембл, вельми богобоязлива жінка, чекає його зі смиренням і страхом. У цей же час Девід Лінч, відомий англійський фотограф, отримує чергове замовлення – провести масштабну фотосесію вдома для якоїсь Барбари. Ця дівчина володіє єдиною пристрастю – вона дуже любить фотографуватися.

Все б добре, але... Наші герої переплутали квартири! А значить, Державний чоловік стукає в двері до любительки позувати перед камерою. А фотограф приходить до жінки, яка зі страхом очікує на кваліфікованого продовжувача роду. Ви просто зобов'язані це побачити! Чекаємо на вас 27 вересня!

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018