-60% на другий

Маленькі люди на великому ліжку

22 грудня 2018, Сб. 19:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на ретро-постановку "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Захоплююча ексцентрична комедія в одній дії.
2. Чарівні звуки джазу і чарльстона.
3. відеопроекції, костюми і танці початку епохи.

22 грудня в приміщені Будинку кіно відбудеться оригінальна постановка "Маленькі люди на великому ліжку". Чекаємо вас - це буде оригінально!

Отже, столиця Великобританії, початок 20 століття. Лондон - місто незмінних традицій, деякі з яких не втратили свого значення до сих пір. Так, за старим звичаєм, будь-яка подружня пара, яка прожила в шлюбі 4 роки і не має дітей, може запросити Державного чоловіка. А він за певну оплату надасть практичну допомогу в настільки скрутному і надзвичайно делікатній справі. У такій ситуації опинилися подружжя Кембл.

Глава сім'ї, втративши будь-яку надію дочекатися спадкоємця, рішуче пропонує дружині викликати додому вищевказаного фахівця. І ось, місіс Дороті Кембл, вельми богобоязлива жінка, чекає його зі смиренням і страхом. В цей же час Девід Лінч, відомий англійський фотограф, отримує чергове замовлення - провести масштабну фотосесію на дому для якоїсь Барбари. Ця дівчина володіє єдиною пристрастю - вона дуже любить фотографуватися.

Все б добре, але ... Наші герої переплутали квартири! А значить Державний чоловік стукає в двері до любительки позувати перед камерою. А фотограф приходить до жінки, яка в страху очікує кваліфікованого продовжувача роду. Ви просто зобов'язані це побачити! Чекаємо вас 22 грудня!