Маленькі люди на великому ліжку

13 лютого 2019, Ср. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на ретро-постановку "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Захоплююча ексцентрична комедія в одній дії.
2. Чарівні звуки джазу і чарльстона.
3. відеопроекції, костюми і танці початку епохи.

До дня закоханих! 13 лютого в центрі культури та мистецтв на Іринінській, 6 Київський театр ВІЗАВІ представляє ретро-комедію МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ НА ВЕЛИКОМУ ЛІЖКУ.

Ця історія сталася в Англії в двадцяті роки двадцятого століття. Це був дивовижний час. Він приніс з собою джаз, чарльстон, короткі спідниці і незвичайну свободу у відносинах. Але деякі старі звичаї не втратили зміста і до нашого часу. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, що прожила разом чотири роки і не має дітей, має право запросити додому Державного чоловіка. Він повинен надати практичну допомогу у цій делікатній справі.

Наш герой той самий Державний чоловік. Він людина відповідальна і уважна. Ніколи не спізнюється і не плутає адресу. Інша героїня чекає Фотографа. Не просто було в той час запросити фотографа. Це могла зробити тільки дуже багата і дуже захоплена своєю зовнішністю жінка. Безглуздість ситуації полягає в тому, що Державний чоловік вперше в житті помилився квартирою. Він переплутав адресу. Фотограф також помилився. Що з того вийшло, глядач побачить у виставі театру.

Заворожуюча ексцентрична анекдотична ретро-комедія від театру ВІЗАВІ.

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати