Маленькі люди на великому ліжку

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Будинок культури і мистецтв СБУ Київ, вул. Ірининська, 6
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на ретро-постановку "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Захоплююча ексцентрична комедія в одній дії.
2. Чарівні звуки джазу і чарльстона.
3. відеопроекції, костюми і танці початку епохи.

До дня закоханих! 13 лютого в центрі культури та мистецтв на Іринінській, 6 Київський театр ВІЗАВІ представляє ретро-комедію МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ НА ВЕЛИКОМУ ЛІЖКУ.

Ця історія сталася в Англії в двадцяті роки двадцятого століття. Це був дивовижний час. Він приніс з собою джаз, чарльстон, короткі спідниці і незвичайну свободу у відносинах. Але деякі старі звичаї не втратили зміста і до нашого часу. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, що прожила разом чотири роки і не має дітей, має право запросити додому Державного чоловіка. Він повинен надати практичну допомогу у цій делікатній справі.

Наш герой той самий Державний чоловік. Він людина відповідальна і уважна. Ніколи не спізнюється і не плутає адресу. Інша героїня чекає Фотографа. Не просто було в той час запросити фотографа. Це могла зробити тільки дуже багата і дуже захоплена своєю зовнішністю жінка. Безглуздість ситуації полягає в тому, що Державний чоловік вперше в житті помилився квартирою. Він переплутав адресу. Фотограф також помилився. Що з того вийшло, глядач побачить у виставі театру.

Заворожуюча ексцентрична анекдотична ретро-комедія від театру ВІЗАВІ.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 42 Події Німецький цирк Black and White 16.02 - 21.04.2019 Dakh Daughters 06 квітня 19:00, Сб Dakh Daughters Київ, Палац культури КПІ від 290 грн. Dakh Daughters Вже не хочу 06 квітня Dakh Daughters Палац культури КПІ Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки 05 березня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Вже не хочу 05 березня Чорний Квадрат: Чи не випадкові зв'язки Bel etage Придбати