Маленькі люди на великому ліжку

27 вересня 2018, Чт. 19:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на ретро-постановку "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Захоплива ексцентрична комедія на одну дію.
2. Чарівні звуки джазу і чарльстона.
3. Відеопроекції, костюми і танці початку епохи.

27 вересня в "Кінопанорамі" відбудеться оригінальна постановка "Маленькі люди на великому ліжку". Чекаємо на вас – це буде оригінально!

Отже, столиця Великобританії, початок 20 століття. Лондон – місто вічних традицій, деякі з яких не втратили свого значення досі. Так, за старим звичаєм, будь-яка подружня пара, яка прожила в шлюбі 4 роки і не має дітей, може запросити Державного чоловіка. А він за певну оплату надасть практичну допомогу в такій скрутній і надзвичайно делікатній справі. У такій ситуації опинилися подружжя Кембл.

Глава сім'ї, втративши будь-яку надію дочекатися спадкоємця, рішуче пропонує дружині викликати додому такого фахівця. І ось, місіс Дороті Кембл, вельми богобоязлива жінка, чекає його зі смиренням і страхом. У цей же час Девід Лінч, відомий англійський фотограф, отримує чергове замовлення – провести масштабну фотосесію вдома для якоїсь Барбари. Ця дівчина володіє єдиною пристрастю – вона дуже любить фотографуватися.

Все б добре, але... Наші герої переплутали квартири! А значить, Державний чоловік стукає в двері до любительки позувати перед камерою. А фотограф приходить до жінки, яка зі страхом очікує на кваліфікованого продовжувача роду. Ви просто зобов'язані це побачити! Чекаємо на вас 27 вересня!