Маленькі люди на великому ліжку

14 березня 2019, Чт. 19:30
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на комедію "Маленькі люди на великому ліжку"?

1. Вдосталь насміятися з тонкого і злегка вульгарного гумору;
2. Насолодитися приголомшливою грою акторів;
3. Побачити, як майстерно обігрується інтимна тема між героями.

Захоплива ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи ...

Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і до сьогодні. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, що не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного чоловіка для надання практичної допомоги в настільки скрутній та делікатній справі.

Місіс Дороті Кембл, до речі, вельми богобоязлива особа, з острахом і смиренністю чекала на Державного чоловіка. Її чоловік містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного чоловіка. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення: створення численних фотографій на дому. На нього чекає Барбара. Вона має єдину пристрасть: любить фотографуватися.

І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний чоловік прийшов до любительки фотографуватися, а фотограф до жінки, яка чекає на Державного чоловіка.


Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019