Маленький Донні, який переміг морок

25 січня 2019, Пт. 19:00
Театр на Чайній Одеса, вул. Маразліївська, 34а
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Маленький Донні, який переміг морок"?

1. Дізнатися історію, яка підкорює своєю простотою.
2. Ще раз переконатися в креативності "Театру на Чайної".
3. Посміятися, посумувати і задуматися про важливі речі.

Прем'єра вистави "Маленький Донні, який переміг морок" відбулася в 2014 році. Постановка відразу ж полюбилася глядачам і отримала позитивні відгуки від критиків. В її основі - п'єса американського драматурга Леонарда Герша.

Саме через свого твору "Ці вільні метелики" письменник здобув популярність. З успіхом йшла на Бродвеї, п'єса була поставлена багатьма театрами світу. Взялася за неї і трупа "Театру на Чайної". Дія відбувається в орендованому будинку. Молодий американець Дон вирішує тут почати самостійне життя. Чим не особливо задоволена його владна мати. Їй належить зрозуміти, де ж грань між справжньою турботою і маніакальною опікою.

А дівчину по сусідству звуть Джил. Вона - дуже ексцентрична особа. Їй здається, що вона знає все про себе, але несподівано виявляється перед серйозним життєвим вибором. Є ще один персонаж - Ральф Остін, позитивний і креативний режисер нью-йоркського театру. У всіх цих чотирьох героїв незвичайні історії, які глядачі дізнаються по ходу спектаклю.

Режисер - Олександр Онищенко. В ролях: Валерія Задумкіна, Владислав Костик, Олег Шевчук, Олена Юзвак. Чекаємо вас на цій смішний, зворушливою і глибокої постановці!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Іоланта 18 квітня 18:30, Чт Іоланта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Іоланта Вже не хочу 18 квітня Іоланта Одеський театр Опери та Балету Придбати Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати