Маленький Донні, який переміг морок

25 січня 2019, Пт. 19:00
Театр на Чайній Одеса, вул. Маразліївська, 34а
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Маленький Донні, який переміг морок"?

1. Дізнатися історію, яка підкорює своєю простотою.
2. Ще раз переконатися в креативності "Театру на Чайної".
3. Посміятися, посумувати і задуматися про важливі речі.

Прем'єра вистави "Маленький Донні, який переміг морок" відбулася в 2014 році. Постановка відразу ж полюбилася глядачам і отримала позитивні відгуки від критиків. В її основі - п'єса американського драматурга Леонарда Герша.

Саме через свого твору "Ці вільні метелики" письменник здобув популярність. З успіхом йшла на Бродвеї, п'єса була поставлена багатьма театрами світу. Взялася за неї і трупа "Театру на Чайної". Дія відбувається в орендованому будинку. Молодий американець Дон вирішує тут почати самостійне життя. Чим не особливо задоволена його владна мати. Їй належить зрозуміти, де ж грань між справжньою турботою і маніакальною опікою.

А дівчину по сусідству звуть Джил. Вона - дуже ексцентрична особа. Їй здається, що вона знає все про себе, але несподівано виявляється перед серйозним життєвим вибором. Є ще один персонаж - Ральф Остін, позитивний і креативний режисер нью-йоркського театру. У всіх цих чотирьох героїв незвичайні історії, які глядачі дізнаються по ходу спектаклю.

Режисер - Олександр Онищенко. В ролях: Валерія Задумкіна, Владислав Костик, Олег Шевчук, Олена Юзвак. Чекаємо вас на цій смішний, зворушливою і глибокої постановці!