Маленький світ

2 жовтня 2018, Вт. 19:00
Украинский театр Одеса, ул/ Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленький світ»?

1. Знову усвідомити величезну важливість справжньої дружби, людяності, відданості, любові.
2. Переконатися в тому, наскільки важливий «маленький світ» кожного з нас у загальнолюдських масштабах.
3. Насолодитися блискучою грою талановитих актрис театру.

Український театр представляє виставу «Маленький світ». Глядачі називають постановку щирим «сказанням про жіночі секрети». А режисер вистави розповідає, що «Маленький світ» – це спроба (і, треба визнати, вельми успішна) зробити кожного з нас трохи добрішим в умовах гнітючої буденності.

Сюжет вистави заснований на однойменній п'єсі білоруського драматурга Олени Попової. Її героїні – четверо університетських подруг, звичайні жінки зі своїми турботами, нездійсненими мріями, звичками... Вони традиційно зустрічаються раз на рік, щоб поспілкуватися з п'ятою подругою: у визначений час вона дзвонить їм з Америки.

Усе вмить змінюється з появою незнайомця, гостя з США. Героїням доводиться поглянути на своє життя під іншим ракурсом, щось переосмислити, переоцінити... З ними відбуваються як зовнішні, так і внутрішні трансформації. Приходить усвідомлення важливості і цінності того самого «маленького світу».

Пропонуємо і вам пережити зворушливі моменти разом з яскравими героїнями. На сцені – четверо заслужених артисток України. Режисер – Народний артист України Ігор Равицький. Чекаємо на вас!