Маленький світ

2 жовтня 2018, Вт. 19:00
Украинский театр Одеса, ул/ Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленький світ»?

1. Знову усвідомити величезну важливість справжньої дружби, людяності, відданості, любові.
2. Переконатися в тому, наскільки важливий «маленький світ» кожного з нас у загальнолюдських масштабах.
3. Насолодитися блискучою грою талановитих актрис театру.

Український театр представляє виставу «Маленький світ». Глядачі називають постановку щирим «сказанням про жіночі секрети». А режисер вистави розповідає, що «Маленький світ» – це спроба (і, треба визнати, вельми успішна) зробити кожного з нас трохи добрішим в умовах гнітючої буденності.

Сюжет вистави заснований на однойменній п'єсі білоруського драматурга Олени Попової. Її героїні – четверо університетських подруг, звичайні жінки зі своїми турботами, нездійсненими мріями, звичками... Вони традиційно зустрічаються раз на рік, щоб поспілкуватися з п'ятою подругою: у визначений час вона дзвонить їм з Америки.

Усе вмить змінюється з появою незнайомця, гостя з США. Героїням доводиться поглянути на своє життя під іншим ракурсом, щось переосмислити, переоцінити... З ними відбуваються як зовнішні, так і внутрішні трансформації. Приходить усвідомлення важливості і цінності того самого «маленького світу».

Пропонуємо і вам пережити зворушливі моменти разом з яскравими героїнями. На сцені – четверо заслужених артисток України. Режисер – Народний артист України Ігор Равицький. Чекаємо на вас!

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018