Маленький світ

16 грудня 2018, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Маленький світ»?

1. Знову усвідомити величезну важливість справжньої дружби, людяності, відданості, любові.
2. Переконатися в тому, наскільки важливий «маленький світ» кожного з нас в загальнолюдських масштабах.
3. Насолодитися блискучою грою талановитих актрис театру.

Український театр представляє виставу «Маленький світ». Глядачі називають постановку щирим «сказанням про жіночі секрети». А режисер вистави розповідає, що «Маленький світ» - це спроба (і, треба визнати, вельми успішна) зробити кожного з нас трохи добрішими в умовах з'їдає буденності.

Сюжет вистави заснований на однойменній п'єсі білоруського драматурга Олени Попової. Її героїні - четверо університетських подруг, звичайні жінки зі своїми турботами, нездійсненими мріями, звичками ... Вони традиційно зустрічаються раз на рік, щоб поспілкуватися з п'ятої подругою: в призначений час вона дзвонить їм з Америки. Все вмить змінюється з появою незнайомця, гостя з США. Героїням доводиться поглянути на своє життя під іншим ракурсом, щось переосмислити, переоцінити ... З ними відбуваються як зовнішні, так і внутрішні трансформації. Приходить усвідомлення важливості і цінності того самого «маленького світу».

Пропонуємо і вам пережити зворушливі моменти разом з яскравими героїнями. На сцені - четверо заслужених артисток України. Режисер - Народний артист України Ігор Равицький. Чекаємо Вас!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Орфей і Еврідіка Орфей і Еврідіка 1 Подія Орфей і Еврідіка 20.03 - 20.03.2019