24-pay-mark Created with Sketch.

Майстер клас з малювання картин

11 жовтня 2022, вт. 18:00
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

Майстер клас з малювання картин у Львові! Чекаємо на вас 2022-10-11 в 18:00 на локації Арт-студія "Простір Мрій" , Львів.
Ви можете придбати квитки на Майстер клас з малювання картин на Concert.ua онлайн.


Це майстер-клас з малювання картин з вином у затишній арт-студії. Ми навчимо малювати картину за 2,5 години, навіть якщо ви раніше ніколи не малювали. Ви зможете не тільки навчитися малювати картину, а ще отримаєте задоволення від самої атмосфери та процессу.

Майстер-клас — - для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи. це проведення часу у арт-студії під час проведення майстер-класу з малювання з вином.

Якщо ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 2 -3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал.

Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться у невеликій групі.

Художник буде писати картину, а учасник — змальовувати або малювати її у на свій смак. У ході процесу за необхідності художник допомагатиме клієнту. Забрати творчу роботу учасник зможе відразу після майстер-класу.

Тему майстер-класу вибирає художник. Про неї повідомлять заздалегідь на сайті організатора, соц.мережах або по запиту на вайбеп, телеграм, месененджер. Якщо учасник захоче малювати щось інше, він зможе відвідати заняття в інший день.

У вартість входить

- матеріали : Відвідувачу видають все необіхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно.

- Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям подадуть чай або каву.

Тривалість - 2.5 години

Заняття проводять вакциновані художники з дотриманням усіх норм.