Мамахохотала Шоу

17 жовтня 2019, Чт. 20:00
від 119 грн.
від 119 грн.

Галерея

Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №1 Мамахохотала Шоу у Дніпрі
Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №2 Мамахохотала Шоу у Дніпрі афіша
Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №3 Мамахохотала Шоу у Дніпрі квитки
Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №4 Мамахохотала Шоу у Дніпрі на concert.ua
Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №5 Мамахохотала Шоу у Дніпрі фото
Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №6 Мамахохотала Шоу у Дніпрі піти
Мамахохотала Шоу у Дніпрі - фото №7 Мамахохотала Шоу у Дніпрі дивитись

Про подiю

Почему стоит пойти на Мамахохотала Шоу?

1. Юмористический проект № 1 для молодежной аудитории в Украине.
2. Шоу уже 9 сезонов успешно выходит на НЛО TV.
3. Номера шоу набирают миллионы просмотров на YouTube и разбираются на цитаты.

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в жовтні ми завітаємо з концертом до Запоріжжя! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

Ще в 2012 році зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. Зародилася ідея перетворити загальне захоплення в щось більше.

Так з'явилася студія «Мамахохотала», яка миттєво підкорила українську аудиторію. Сьогодні ці хлопці представляють вже 9-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді.

Що на тебе чекає? Роки біля телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет. Тому приходь на новий концерт студії «Мамахохотала». Non-stop мікс жартів, мініатюр і актуальних номерів, які ти побачиш і почуєш вперше. Буде безбашенно... і майже завжди інтелігентно!

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту від 1590 грн. Lenny Kravitz Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати