ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО

Матуся на мільйон

1 квітня 2020, Ср. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Виставу перенесено, дата події уточнюється. З питання обміну квитків, нових дат і всієї додаткової інформації клієнтів просимо звертатися безпосередньо в театр по телефону 048 700 80 10, всі квитки дійсні на нові дати, а також на інші вистави театру.


Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.


Контакти організатора: +38 048 700 80 10

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0


Що б ви зробили, отримавши в спадок мільйон? Ну ж бо, увімкніть фантазію! Сміливіше!

Герої нової гостросюжетної комедії "Матуся на мільйон" знають точно, як розпорядитися таким подарунком долі! Ось тільки що робити з матусею, яка поспішає до іншого світу, але якось дуже повільно?

Як зауважив герой відомого роману, москвичів зіпсувало квартирне питання. З одеситами, схоже, те саме! Шантаж, шахрайство та ритуали вуду – в боротьбі з близькими родичами за мамину квартиру всі засоби згодяться.

Хто пройде цей квест і виграє головний приз? Яких скелетів і плюшевих зайців зберігає мама у своїй шафі? Фінал буде абсолютно непередбачуваним і смішним!