24-pay-mark Created with Sketch.

СТЕНДАП НАТАЛІЇ ГАРІПОВОЇ: МАМОЧКА ПОВЕРНУЛАСЯ

від 150 грн.

Про подiю

Стендап Наталії Гаріпової: Мамочка повернулася в Одесі! 20 жовтня в Одеській обласній філармонії відбудеться виступ відомої стендап-комікесси Наталії Гаріпової з програмою «Мамочка повернулася!»

Чому варто піти на Стендап Наталії Гаріпової в Одесі?

  1. Одна із найвідоміших представниць вітчизняного стендапу.
  2. Унікальна програма, яку ви більше ніде не побачите.
  3. Незабутній вечір в оточенні дотепних та актуальних жартів.

Стендап Наталії Гаріпової в Одесі: концерт «Мамочка повернулася»

20 жовтня приходьте до Одеської обласної філармонії на великий концерт незрівнянної Наталії Гаріпової! Відома українська комікесса представить стендап «Мамочка повернулася»

Не пропустіть яскраву подію та замовляйте квитки вже сьогодні.

Талановита і безкомпромісна Наталія Гаріпова із стендапом «Мамочка повернулася!» на сцені Одеської обласної філармонії

«Мамочка повернулася» – це особлива програма, тому що повторів її не буде. Цього разу в центрі уваги, поруч із темами сексу, ролі жінки в суспільстві і життя самого суспільства опинилася…вагітність. Про цей «цікавий» стан Наталія Гаріпова має що розказати, адже пройшла через нього «від і до». Тож нова програма адресована всім вагітним – у минулому і теперішньому, а також – майбутньому. Серйозна тема, подана під соусом чесного й нетривіального гумору, нікого не залишить байдужим.

Наталія Гаріпова продовжує нарощувати масштаби гастролей і розширювати армію своїх шанувальників. На рахунку авторки вже дві концертні програми: «День незалежності» і «Вам буде за себе соромно», а також виступи на сценах Білорусі, Ізраїлю, Литви, Латвії, Чехії та, звісно, України.

Артистка також є зіркою проєктів «Відкритий мікрофон», «Камеді Баттл», «Гуднайт клаб», «Жіночий квартал».

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на Стендап Наталії Гаріпової в Одесі?

Замовити квитки на концерт Стендап Наталії Гаріпової в Одесі ви можете онлайн на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Роман Щербан 16 жовтня 18:00, нд Роман Щербан Ужгород, Закарпатський академічний обласний театр ляльок від 190 грн. Роман Щербан Вже не хочу 16 жовтня Роман Щербан Закарпатський академічний обласний театр ляльок Придбати Роман Щербан 15 жовтня 18:00, сб Роман Щербан Мукачево , Мукачівський драматичний театр від 190 грн. Роман Щербан Вже не хочу 15 жовтня Роман Щербан Мукачівський драматичний театр Придбати ВАСИЛЬ БАЙДАК. STAND UP 12 жовтня 18:00, ср ВАСИЛЬ БАЙДАК. STAND UP Ужгород, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв від 190 грн. ВАСИЛЬ БАЙДАК. STAND UP Вже не хочу 12 жовтня ВАСИЛЬ БАЙДАК. STAND UP Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Придбати Grand Stand Up 09 жовтня 18:00, нд Grand Stand Up Київ, Bel etage від 230 грн. Grand Stand Up Вже не хочу 09 жовтня Grand Stand Up Bel etage Придбати