9 березня 2020, Пн. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ManSound в Одесі! Чекаємо на вас 9 березня о 19:00 у Beit Grand.

Ви можете купити квитки на ManSound на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Кращий акапельний секстет України - гурт «ManSound» - запрошує всіх на весняний концерт!

Кращим музичним інструментом в світі є голос!

Цього року акапельна група «ManSound» дасть в Одесі спеціальний весняний концерт, наповнений улюбленими хітами, новими піснями, псалмами, вишуканою красою голосу!

Музиканти готують багато несподіваних сюрпризів для концерту, тому не плануйте нічого іншого! Цей день потрібно провести в нашій компанії.

У минулому році цей «вокальний оркестр» відзначив своє 25-річчя, але до сих пір може дати фору будь-якому молодому колективу.

Разом з вами в цей вечір шість унікальних голосів «ManSound» - тенора Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов.

Репертуар цього колективу не обмежується рамками і форматами, вони можуть співати все: від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих «спірічуелс» - до джазових стандартів. Концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр!

Слова не в силах передати той потік енергії, яскравість, неповторність виконання «ManSound» будь-якого твору. Вони співають глибоко, чисто, щиро, об'ємно, зворушливо, проникливо ... Приходьте, щоб в цьому переконатися!