27 березня 2020, Пт. 20:00
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

В рамках Європейського туру, з єдиним сольним концертом, в Києві виступить віртуозний гітарист і композитор молодого покоління Марціс Аузінс (Marcis Auzinsh).

Його музика звучить в кращих концертних залах по всьому світу, а його сольні концерти збирають повні зали в Америці і в Європі.

З 2016 видано 3 сольних альбоми, 2 з яких отримали золотий статус і номіновані на безліч музикальних премій. Лауреат музичної премії "Sony Jazz Stage 2005"
«Пристрасть до музики і гри на гітарі - це постійне відчуття, яке змушує мене рухати знову і знову інструмент, складати, аранжувати і шукати нові музичні вирази. Це хвилювання, щоб перетворити моменти, враження, час і все навколо вас в гітарну музику. Це бажання вивчення кордонів інструменту, його звучання і гри - нескінченне завдання і не зупиняйся. Це момент на сцені, де в трикутнику "Я. Музика. Слухач." відбувається така особлива взаємодія, яке вимагає так багато і віддає ще більше. Це моє покликання - це моє хвилювання, де все можливо».
Це великий виклик і в той же час унікальний, коли тільки один артист може утримати увагу глядача більше години, в даному випадку грою на гітарі та віртуозністю. Щоб зробити це, ви повинні проводити довгі години, репетируючи, відчуваючи аудиторію, бути в змозі насолодитися магією моменту.

ONE. Marcis Auzins в Києві! Чекаємо вас 2020-03-27 о 20:00 на майданчику Центр культури і мистецтв МВС України, Київ.
Ви можете купити квитки на ONE. Marcis Auzins на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).