18 листопада 2018, Нд. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Bernstein on Broadway у Києві - фото №1 Bernstein on Broadway у Києві
Bernstein on Broadway у Києві - фото №2 Bernstein on Broadway у Києві афіша
Bernstein on Broadway у Києві - фото №3 Bernstein on Broadway у Києві квитки

Про подiю

До святкування 100-річчя великого американського композитора з українським корінням Леонардо Бернстайна проект "American Voices" підготував програму, в яку входять відомі композиції автора, написані ним спеціально для Бродвею.

Талановиті американські музиканти Kurt Ollman, Mackenzie Thomas і John Ferguson подарують вам незабутній вечір, наповнений стильними хітами великого автора.

Існує безліч рецептів створення ідеальної пісні. І судячи з усього, Леонардо Бернстайн знав їх усі.

Легендарний композитор і диригент, піаніст і значима особистість в музичному світі ще з самого дитинства міг похвалитися своїм унікальним слухом і талантом. Він міг грати все що завгодно, дивуючи всіх своїх друзів і знайомих майстерністю імпровізації. Викладачі та наставники завжди вірили в його успіх і всіляко підтримували. І не прогадали.

Дорослішаючи, він лише відточував свої майстерні навички. Гастролі по концертних залах і оперних театрах Європи, пост керівника Нью-Йоркського філармонічного оркестру і посада музичного консультанта Ізраїльського філармонічного оркестру, автор кількох книг, володар премії Сіменса. Здається, він був скрізь прекрасний і затребуваний.

Свій перший відчутний успіх Бернстайн відчув після прем'єри балету "Матроси на березі моря", який він створив разом зі своїм другом Аароном Коплендом.

Це історія про трьох моряків, які отримали вільну і зійшли на берег в Нью-Йорку. Успіх балету був настільки несподіваним, що Бернстайн з Роббінсом, включивши в свою команду ще кілька людей, вирішили написати мюзикл для Бродвею за тим же сюжетом. Мюзикл "Звільнення в місто" вперше показали на Бродвеї 28 грудня 1944 року після чого він витримав цілих 462 вистави.

Незважаючи на те, що Бернстайн дорожив своєю репутацією в світі класичної музики, він все ж писав неймовірні хіти для Бродвею, які підкорили серця мільйонів людей.

І ми зможемо насолодитися ними вже 18 листопада рівно о 19:00 в Будинку звукозапису Українського радіо. Marco Concert з радістю розділить цей по-справжньому атмосферний вечір з вами.

Цього вечора для вас на сцені:
Kurt Ollman (Курт Олманн) - баритон;
Mackenzie Thomas (Макензі Томас) - сопрано;
John Ferguson (Джон Фергюсон) - піаніно.