18 листопада 2018, Нд. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Bernstein on Broadway у Києві - фото №1 Bernstein on Broadway у Києві
Bernstein on Broadway у Києві - фото №2 Bernstein on Broadway у Києві афіша
Bernstein on Broadway у Києві - фото №3 Bernstein on Broadway у Києві квитки

Про подiю

До святкування 100-річчя великого американського композитора з українським корінням Леонардо Бернстайна проект "American Voices" підготував програму, в яку входять відомі композиції автора, написані ним спеціально для Бродвею.

Талановиті американські музиканти Kurt Ollman, Mackenzie Thomas і John Ferguson подарують вам незабутній вечір, наповнений стильними хітами великого автора.

Існує безліч рецептів створення ідеальної пісні. І судячи з усього, Леонардо Бернстайн знав їх усі.

Легендарний композитор і диригент, піаніст і значима особистість в музичному світі ще з самого дитинства міг похвалитися своїм унікальним слухом і талантом. Він міг грати все що завгодно, дивуючи всіх своїх друзів і знайомих майстерністю імпровізації. Викладачі та наставники завжди вірили в його успіх і всіляко підтримували. І не прогадали.

Дорослішаючи, він лише відточував свої майстерні навички. Гастролі по концертних залах і оперних театрах Європи, пост керівника Нью-Йоркського філармонічного оркестру і посада музичного консультанта Ізраїльського філармонічного оркестру, автор кількох книг, володар премії Сіменса. Здається, він був скрізь прекрасний і затребуваний.

Свій перший відчутний успіх Бернстайн відчув після прем'єри балету "Матроси на березі моря", який він створив разом зі своїм другом Аароном Коплендом.

Це історія про трьох моряків, які отримали вільну і зійшли на берег в Нью-Йорку. Успіх балету був настільки несподіваним, що Бернстайн з Роббінсом, включивши в свою команду ще кілька людей, вирішили написати мюзикл для Бродвею за тим же сюжетом. Мюзикл "Звільнення в місто" вперше показали на Бродвеї 28 грудня 1944 року після чого він витримав цілих 462 вистави.

Незважаючи на те, що Бернстайн дорожив своєю репутацією в світі класичної музики, він все ж писав неймовірні хіти для Бродвею, які підкорили серця мільйонів людей.

І ми зможемо насолодитися ними вже 18 листопада рівно о 19:00 в Будинку звукозапису Українського радіо. Marco Concert з радістю розділить цей по-справжньому атмосферний вечір з вами.

Цього вечора для вас на сцені:
Kurt Ollman (Курт Олманн) - баритон;
Mackenzie Thomas (Макензі Томас) - сопрано;
John Ferguson (Джон Фергюсон) - піаніно.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати