All Star Jazz - James Brown

13 листопада 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №1 picture
All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №2 picture
All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №3 picture
All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №4 picture
All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №5 picture
All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №6 picture
All Star Jazz - James Brown у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Marco Concert запрошує вас 13 листопада насолодитися музикою легендарного Джеймса Брауна, який показав всьому світу що таке справжній госпел, ритм-н-блюз і фанк. Музику Джеймса в цей вечір для вас зіграє неперевершений колектив Will Jacobs Band.

Його називають "хрещеним батьком соулу". Джеймс Браун - одна з найзначніших особистостей в становленні поп-музики. За своє життя він записав 67 альбомів і отримав кілька значущих нагород, таких як Grammy Lifetime, Achievement Award, Премію центру Кеннеді за свої композиції і значний внесок в музичний світ.

Джеймс Браун виріс в дуже бідній сім'ї. Його вихованням займалася рідна тітка, яка володіла борделем. Атмосфера, в якій ріс хлопчик, однозначно була не найкращою для його становлення. З дитинства він почав красти, за що і відсидів свій перший термін за гратами.

Але його пристрасть до музики не перебила навіть в'язниця. Знаходячи підручні засоби (вилки, ложки, тарілки, каструлі та ін), він створював приголомшливі мелодії, від яких захоплювало дух. На одному з тюремних концертів його помітив власник відомої в своїх колах звукозаписної студії. Це і стало стартом його великої кар'єри.

Джеймс Браун - людина, яка всі сили віддавав справі всього свого життя - музиці, він став основоположником фанку, він потрапляв до багатьох чарти і став відомим усьому світу. Крім того, він пробував себе і в кіноіндустрії і написав сингл для фільму "Роккі IV" на прохання самого Сильвестра Сталлоне.

Джеймс завжди говорив: "Треба продовжувати робити те, що ми робимо. Я не хочу мінятися, тому що тоді мені доведеться називати себе Сем Сміт або Тед Райт або ще якось. Я буду Джеймсом Брауном".Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати