All Star Jazz - Ray Charles

20 листопада 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №1 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №2 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №3 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №4 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №5 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №6 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №7 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Вечір 20 листопада наповниться особливою душевністю і атмосферою. У Caribbean Club для вас буде грати музика легендарного Рея Чарльза у виконанні колективу Old Fashioned Band.

17 премій «Греммі», мільйони слухачів по всьому світу і звання одного з найбільш значущих музикантів післявоєнного часу. Все це легендарний Рей Чарльз. Він став прикладом не тільки для починаючих артистів, а й для професіоналів високого рівня, майстерно виконуючи пісні в стилях рок-н-рол, джаз, кантрі і блюз. Marco Concert запрошує вас відчути незабутню атмосферу Caribbean Club, почувши знамениті на весь світ композиції у виконанні відомого колективу All Star Jazz.

Рей Чарльз пройшов нелегкий шлях, перш ніж стати відомим. Народження в дуже бідній сім'ї (за його словами, нижче була тільки земля), смерть молодшого брата прямо на очах, втрата зору у віці 7 років, спеціалізована школа-інтернат, смерть матері, подолання расових бар'єрів.

Але він був з тих, кого випробування зробили тільки сильніше.

За час навчання в школі, він навчився грі на піаніно, органі, саксофоні, тромбоні і кларнеті, що стало його першою сходинкою в світ великої музики. Після закінчення, Рей брав участь у багатьох музичних проектах, виконуючи композиції в стилі джаз і кантрі. А трохи згодом сталося значуща подія в музиці - він став основоположником нового стилю - соул, об'єднавши між собою два самобутніх жанру - блюз і госпел.

В арсеналі Чарльза 70 студійних і концертних альбомів, композиції з яких до цих пір аранжують музиканти з усього світу. Його хіти нерідко виконують на музичних конкурсах, їх можна почути на різних фестивалях і знайти в списках кожного караоке.

Музиканти:
- Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
- Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал
- Павло Ігнатьєв - клавіші
- Андрій Чмут - саксофон
- Джордж Івез (George Iweze) - бас
- Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

«Рей Чарльз є доказом того, що найкраща музика перетинає всі межі, досягає кожного серця ... Він співає про свою душу ... І в цьому причина того, що Рея називають « Генієм »...», сказав Ван Моррісон з «Rolling Stone».

А ми чекаємо вас о 20:00 в Caribbean Club, щоб відчути дух часу і відчути все те, що так хотів донести до сердець неповторний музикант всіх часів - Рей Чарльз.


Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати