All Star Jazz - Ray Charles

20 листопада 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №1 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №2 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №3 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №4 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №5 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №6 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №7 picture
All Star Jazz - Ray Charles у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Вечір 20 листопада наповниться особливою душевністю і атмосферою. У Caribbean Club для вас буде грати музика легендарного Рея Чарльза у виконанні колективу Old Fashioned Band.

17 премій «Греммі», мільйони слухачів по всьому світу і звання одного з найбільш значущих музикантів післявоєнного часу. Все це легендарний Рей Чарльз. Він став прикладом не тільки для починаючих артистів, а й для професіоналів високого рівня, майстерно виконуючи пісні в стилях рок-н-рол, джаз, кантрі і блюз. Marco Concert запрошує вас відчути незабутню атмосферу Caribbean Club, почувши знамениті на весь світ композиції у виконанні відомого колективу All Star Jazz.

Рей Чарльз пройшов нелегкий шлях, перш ніж стати відомим. Народження в дуже бідній сім'ї (за його словами, нижче була тільки земля), смерть молодшого брата прямо на очах, втрата зору у віці 7 років, спеціалізована школа-інтернат, смерть матері, подолання расових бар'єрів.

Але він був з тих, кого випробування зробили тільки сильніше.

За час навчання в школі, він навчився грі на піаніно, органі, саксофоні, тромбоні і кларнеті, що стало його першою сходинкою в світ великої музики. Після закінчення, Рей брав участь у багатьох музичних проектах, виконуючи композиції в стилі джаз і кантрі. А трохи згодом сталося значуща подія в музиці - він став основоположником нового стилю - соул, об'єднавши між собою два самобутніх жанру - блюз і госпел.

В арсеналі Чарльза 70 студійних і концертних альбомів, композиції з яких до цих пір аранжують музиканти з усього світу. Його хіти нерідко виконують на музичних конкурсах, їх можна почути на різних фестивалях і знайти в списках кожного караоке.

Музиканти:
- Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
- Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал
- Павло Ігнатьєв - клавіші
- Андрій Чмут - саксофон
- Джордж Івез (George Iweze) - бас
- Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

«Рей Чарльз є доказом того, що найкраща музика перетинає всі межі, досягає кожного серця ... Він співає про свою душу ... І в цьому причина того, що Рея називають « Генієм »...», сказав Ван Моррісон з «Rolling Stone».

А ми чекаємо вас о 20:00 в Caribbean Club, щоб відчути дух часу і відчути все те, що так хотів донести до сердець неповторний музикант всіх часів - Рей Чарльз.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019