Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald

19 червня 2019, Ср. 20:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №1 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №2 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №3 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №4 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №5 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №6 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №7 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №8 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №9 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №10 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №11 picture
Джаз на терасі - Louis Armstrong and Ella Fitzgerald у Києві - фото №12 picture

Про подiю

Два геніальних музиканта, два найбільших виконавця джазової музики. Їх дует став №1 в історії джазу. У цей літній вечір на мальовничій терасі «Всі. Свої» ми отримаємо задоволення від хітів неповторних Елли Фіцджеральд і Луї Армстронга.

Поряд з Дюком Еллінгтона, Чарлі Паркером, Майлзом Девісом і Джоном Колтрейном, майстер вокалу і імпровізації Луї Армстронг зробив величезний вплив на розвиток джазу та його популяризації в усьому світі. Його манера гри на трубі стала еталонною для більшості музикантів після 1930 року. Його вокальні прийоми і особливий тембр «голосу з піском» стали символом цілої епохи. Армстронг подарував світові величезну кількість творів, що стали культовими в світі джазу.

Володарка голосу діапазоном у три октави Елла Джейн Фіцджеральд не мала музичної освіти. Але це не завадило їй отримати звання «королеви джазу» і 13-ть «Греммі». За 50 років своєї творчості вона випустила 90 альбомів, які були продані тиражем в 40 мільйонів платівок.

На питання: «Хто гідний звання кращої співачки світу?» Френк Сінатра відповів: «Навіщо ви питаєте, звичайно ж, Елла».

В дуеті Луї Армстронг і Елла Джейн Фіцджеральд випустили три студійні альбоми. Їх хіти для вас виконають учасники проекту «Голос» - Аняня Удонгво і Клеулія Даніель під акомпанемент неповторних Old Fashioned Band.

В цей вечір на сцені:

Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo), Клеулія Даніель (Cleulia Daniel) - вокал
Олександр Огневец - клавіші
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івез (George Iweze) - бас
Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани
Микита Наконечний - гітара

Літнього вечора 19 червня ми запрошуємо вас зануритися в атмосферу безтурботності і легкості під хвилюючу музику легенд джазу. Чекаємо вас на мальовничій терасі «Всі. Свої» з видом на смарагдові пагорби міста.


Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 SOLD OUT 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати