Джаз на пляжі - Bossa Nova

18 липня 2019, Чт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №4 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №5 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №6 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №7 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Сонце опускається за горизонт, грайливо відбиваючись у воді. Легкий вітерець грає з пишним листям дерев, і літній день поступається своїми правами теплому вечору. З берега Дніпра доносяться ритми, під які хочеться танцювати до самого ранку ... В цей вечір сальса-бенд Dislocados презентує програму «Bossa Nova», що об'єднує гармонію джазу і бразильські ритми. Забудьте на цей вечір про взуття, ми танцюватимемо прямо на піску під жаркі, як сама Бразилія, мелодії.

Dislocados, відомий раніше як Salsa Kings, був заснований талановитим піаністом і композитором Іллею Єресько за участю відомого джазового трубача Денніса Аду. Свій творчий шлях хлопці починали з виступів в київських джаз-клубах. Незабаром до них приєдналися талановиті музиканти з різних країн. Так народилася нова назва гурту «Dislocados», що відображає її філософію - походження музиканта жодним чином не впливає на його талант і успішність. Що підтверджують досягнення колективу.

Dislocados стали першою міжнародною групою Hard Salsa, яка транслюється на Hard Salsa Radio і на WHUT 91.9 FM в Нью-Йорку з їх хітом «Resaca». Після завоювання популярності в Нью-Йорку і Західній Європі Dislocados випустили свій перший альбом сальси, вступне слово до якого написав сам Енді Харлоу. Колектив неодноразово брав участь у міжнародних фестивалях, в їх скарбничці також кілька престижних премій.

Запальний настрій Бразилії для вас створюють:

Ілля Єресько - клавіші, бенд-лідер
Анабель Чуприна - вокал
Ольга Приходько - вокал
Андрій Чайка - тімбалес
Олександр Івлєв - конги
Арсеній Яндюк - бонги
Сергій Клюєнко - бас
Денніс Аду - труба
Антон Самутин - труба
Олександр Чаркін - тромбон

Увечері 18 липня, незалежно від погоди, на пляжі ПБК буде жарко і весело. Захід, узбережжі, теплий пісок і ритми bossa-nova. Вирушаємо в запальну Бразилію о 20:00.

Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!
Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися по ньому на острів. Дякую за розуміння.


Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати