Джаз на пляжі - Bossa Nova

18 липня 2019, Чт. 20:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного моста)
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №4 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №5 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №6 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №7 picture
Джаз на пляжі - Bossa Nova у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Сонце опускається за горизонт, грайливо відбиваючись у воді. Легкий вітерець грає з пишним листям дерев, і літній день поступається своїми правами теплому вечору. З берега Дніпра доносяться ритми, під які хочеться танцювати до самого ранку ... В цей вечір сальса-бенд Dislocados презентує програму «Bossa Nova», що об'єднує гармонію джазу і бразильські ритми. Забудьте на цей вечір про взуття, ми танцюватимемо прямо на піску під жаркі, як сама Бразилія, мелодії.

Dislocados, відомий раніше як Salsa Kings, був заснований талановитим піаністом і композитором Іллею Єресько за участю відомого джазового трубача Денніса Аду. Свій творчий шлях хлопці починали з виступів в київських джаз-клубах. Незабаром до них приєдналися талановиті музиканти з різних країн. Так народилася нова назва гурту «Dislocados», що відображає її філософію - походження музиканта жодним чином не впливає на його талант і успішність. Що підтверджують досягнення колективу.

Dislocados стали першою міжнародною групою Hard Salsa, яка транслюється на Hard Salsa Radio і на WHUT 91.9 FM в Нью-Йорку з їх хітом «Resaca». Після завоювання популярності в Нью-Йорку і Західній Європі Dislocados випустили свій перший альбом сальси, вступне слово до якого написав сам Енді Харлоу. Колектив неодноразово брав участь у міжнародних фестивалях, в їх скарбничці також кілька престижних премій.

Запальний настрій Бразилії для вас створюють:

Ілля Єресько - клавіші, бенд-лідер
Анабель Чуприна - вокал
Ольга Приходько - вокал
Андрій Чайка - тімбалес
Олександр Івлєв - конги
Арсеній Яндюк - бонги
Сергій Клюєнко - бас
Денніс Аду - труба
Антон Самутин - труба
Олександр Чаркін - тромбон

Увечері 18 липня, незалежно від погоди, на пляжі ПБК буде жарко і весело. Захід, узбережжі, теплий пісок і ритми bossa-nova. Вирушаємо в запальну Бразилію о 20:00.

Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!
Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися по ньому на острів. Дякую за розуміння.


Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати