24-pay-mark Created with Sketch.

Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky

14 вересня 2018, пт. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №1 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №2 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №3 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №4 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №5 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Два великих композитора, що зробили величезний вплив на світову музичну культуру. Два класика, які подарували світу вічну музику для душі. Сьогодні в місці, що об'єднав красу літньої природи прозвучать композиції, що стали шедеврами класичної музики. У Ботанічному саду ім М.М. Гришко звучить програма «Mozart & Tchaikovsky».

Вольфганг Амадей Моцарт- один з найбільш значних представників Віденської класичної школи. Його опери - ціла епоха в розвитку цього виду музичного мистецтва. Велику увагу Моцарт приділяв і симфонічній музиці. Завдяки тому, що протягом свого життя він працював паралельно над операми і симфоніями, його інструментальна музика відрізняється співучістю оперної арії і драматичною конфліктністю.

Творчість Моцарта відрізнялася глибокою емоційністю, яку в свою чергу перейняв один з видатних ліриків і драматургів-психологів в музиці Петро Ілліч Чайковський. Спілкування з музикою Моцарта немов обрамляє все життя Чайковського. За словами самого композитора: "Тим, що я присвятив своє життя музиці, - я зобов'язаний Моцарту".

У цей вечір найбільші твори світової музичної культури прозвучать в прочитанні яскравих представників української класичної школи. Колектив Ocean Orchestra об'єднав в собі провідних музикантів України під керівництвом талановитого диригента Олексія Викулова. Музиканти колективу неодноразово представляли нашу класичну школу в Сполучених Штатах, Німеччині, Китаї, Італії, Люксембурзі, Польщі, країнах Південно-Західної Азії та на Аравійському півострові.

У програмі нашого вечора:
- Чайковський. Серенада для струнного оркестру. За власним визнанням композитора зразком для серенади стала музика Вольфганга Моцарта.
- Моцарт. Кончертанта (концертна симфонія) для скрипки і альта з оркестром.
- Моцарт. Симфонія # 40. Один з найбільш популярних творів композитора, який вміщує глибоку оперну драматургію, тонкий психологізм, притаманний моцартівській мові і мотив народного чеського танцю.

Подаруйте собі вечір натхнення. 14 вересня прозвучить музика, що перехоплює подих і дарує польот душі. Ми чекаємо вас в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко о 20:00.

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати