14 вересня 2018, Пт. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №1 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №2 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №3 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №4 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №5 picture
Botanica Classic - Mozart & Tchaikovsky у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Два великих композитора, що зробили величезний вплив на світову музичну культуру. Два класика, які подарували світу вічну музику для душі. Сьогодні в місці, що об'єднав красу літньої природи прозвучать композиції, що стали шедеврами класичної музики. У Ботанічному саду ім М.М. Гришко звучить програма «Mozart & Tchaikovsky».

Вольфганг Амадей Моцарт- один з найбільш значних представників Віденської класичної школи. Його опери - ціла епоха в розвитку цього виду музичного мистецтва. Велику увагу Моцарт приділяв і симфонічній музиці. Завдяки тому, що протягом свого життя він працював паралельно над операми і симфоніями, його інструментальна музика відрізняється співучістю оперної арії і драматичною конфліктністю.

Творчість Моцарта відрізнялася глибокою емоційністю, яку в свою чергу перейняв один з видатних ліриків і драматургів-психологів в музиці Петро Ілліч Чайковський. Спілкування з музикою Моцарта немов обрамляє все життя Чайковського. За словами самого композитора: "Тим, що я присвятив своє життя музиці, - я зобов'язаний Моцарту".

У цей вечір найбільші твори світової музичної культури прозвучать в прочитанні яскравих представників української класичної школи. Колектив Ocean Orchestra об'єднав в собі провідних музикантів України під керівництвом талановитого диригента Олексія Викулова. Музиканти колективу неодноразово представляли нашу класичну школу в Сполучених Штатах, Німеччині, Китаї, Італії, Люксембурзі, Польщі, країнах Південно-Західної Азії та на Аравійському півострові.

У програмі нашого вечора:
- Чайковський. Серенада для струнного оркестру. За власним визнанням композитора зразком для серенади стала музика Вольфганга Моцарта.
- Моцарт. Кончертанта (концертна симфонія) для скрипки і альта з оркестром.
- Моцарт. Симфонія # 40. Один з найбільш популярних творів композитора, який вміщує глибоку оперну драматургію, тонкий психологізм, притаманний моцартівській мові і мотив народного чеського танцю.

Подаруйте собі вечір натхнення. 14 вересня прозвучить музика, що перехоплює подих і дарує польот душі. Ми чекаємо вас в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко о 20:00.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати